Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Премигване на фарове - фабия- рашение


stefano_silic

Recommended Posts

Така е, и аз потвърждавам, бях забравил за тази тъпотия. На мен ми се случи преди близо две години. Започнаха да премигват фаровете и таблото. Аз не знаех тогава, че това може да е рейка, а просто проверих дали не е от клемите на акумулатора. Не стана нищо от опочистването им и притягането, и отидох на сервиз. Там смениха точно релето на артерлнатора мисля и четките, те са си заедно. Проблема изчезна и не се е появявал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хааа, я да видиш ти... Ама, пък при мен проблема се появи след като рециклирахме кормилната рейка... Вярно доста слабо доловимо спада напрежението на фаровете и то само на тях, само понякога, и само като почнеш да се въртиш по тесни паркинги... Но пък странното е, че рейката я рециклираха професионалисти и ми дадоха гаранция след като пред мен я пуснаха на тестов режим 19-20 бара, ако не се лъжа, двойно на стандартното работно налягане... Дали пък като сме я монтирали да е направила беля тя на релето, примерно да го е претоварила в първия момент... Да ви питам к'ви паре е това въпросно реле горе-долу, та да знам при кое посещение при доктора да му обърнем внимание... Благодарско предварително за идеята и веднага я вписвам в картона за maintenance... И като се замисля, никога не са сменяни нито четки нито нищо по алтернатор, стартер...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен примигват леко , даже като има и друг консуматор е по-осезаемо , но няма спад на напрежение  ... явно колегата си е имал проблем с алтернатора .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смяната на четките с платката на алтернатора, ново произведено в Бг. Е 37 лв. И моята рейка я рециклирах наскоро, но проблема си остана с премигването. За рециклиране на рейката в сливен са момчетата, нямат грешка, взеха ми 160 лв.колегата може да си провери датчика на рейката, щом няма спад е твърде възможно да е от там...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.