Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Маншон на вътрешно каре


bakalovag

Recommended Posts

Колеги налага се да сменям маншон на вътрешна полуоска и тъй като в сервиза ми казаха 25лв. за маншон и 25 за смяна ми се стори скъпичко. Още повече, че единият е скъсан, а другия е напукан и по-добре да сменя и двата. Реших да отида в магазина и да проверя колко струват и още повече, че ползвам добра отстъпка. Оказа се, че ми излизат близо на 19 лв. маншон и то оригинален на за Шкода. Но сега въпроса ми е какъв размер е? Имало два, единият на 104, а другият на 100. Октавията е с първа регистрация 12.2000г. и не ми се ходи до сервиза пак да питам поради факта че е затворил вече и искам като ги взема направо да ги занеса за смяна.

Имате ли идея какъв размер трябва да е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз за пръв път като купувах ме питаха за голям и малък размер. Взех големия и се оказа точния. 98 г. е колата. Много се късат тия маншони! Аз на двете вътрешни по два съм сменил. А, външните не мърдат....

Май зимата много се влачат по - снега.

Редактирано от Mahorec
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В сервиза, където ще ти ги сменят ще видят старите кой размер са и ще ти ги сменят със същите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.