Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

СД Радио Шкода Симфони за Фабия 1 код


Recommended Posts

Здравейте, от сайт от типа на И-бей закупих си оригинално СД радио за Шкода Фабия от първата генерация, модел Симфони.

Когато го включих към електрическата система на автомобила, радиото поиска 4 цифрен код, който да въведа за да се активира но аз не го знам.

Върху радиото са изписани следните номера: SKZAZ8C 1919455, SYMPHONY 6Y0035156C

Произведено в германия от TechniSat.

Може ли някой да ми помогне да го разбера?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 месеци по-късно...

Здравейте! Имам същия проблем като колегата tihoslav. Радиото / Symphony/ на Шкодата /Fabia 1/ иска код, а аз не го знам. Като я взех от автокъщата /няма и месец от тогава/ не ми дадоха никаква книжка, където да го пише. Извадих радиото и снимах номера му: SYMPHONY 6YOO35156   SKZAZ5B0605744 MADE by TechniSat.Колега skodko, моля за помощ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 месеци по-късно...

Здравейте,

аз съм с Фабия 2 и оригиналното радио беше DANCE. Наложи ми се да сваля акумулатора и се видях в чудо. Искаше ми код, търсих в книжката, но не намерих. Там пишеше, че кода е запаметен в таблото на колата /в компа/. Трябва да дам контакт и да включа радиото и то само стартира. 

Не знам дали Ви помогнах, но споделям как е при моята кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Симфонито след 2002/3 (не съв сигурен за точната година) е така. След даване на контакт и като установи, че е на същата кола спира да иска код. Иначе преди да се даде на контакт си иска код. Преди това, няма значение дали е на контакт или не, все иска код. Както и ако е свалено от друга кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Здравейте!

От форума се сдобих с оригинално CD Skoda, но при свързване към колата поиска код.

Може ли някои да ми помогне със въпросния код или да ме упъти къде може да се разкодира в Бургас.

Също така при въвеждане на кода натиска ли се някои бутон за потвърждение ?

Надписите на самото CD са:

SYMPHONY 1U0035156D SKZAZ 6C1055943 made by Technisat

 

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споделям решение за проблема с кода. В ЕТ ми предоставиха кода за радиото и го тестваха в колата. Процедурата отнема 10-15минути и струва 10лв. :fiu:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 години по-късно...

Здравейте!

Сдобих с оригинално CD Skoda, но при свързване към колата поиска код.

Може ли някои да ми помогне със въпросния код или да ме упъти къде може да се разкодира в Варна.

Надписите на самото CD са:

SYMPHONY 6Y0035156 

SKZAZ5A 0601422 made by Technisat

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...
  • 4 седмици по-късно...
  • 3 месеци по-късно...

Здравейте имам проблем с радиото. Шкода фабия 2003 Иска ми код а го нямам. SKZAZ8C 1909689

SYMPHONY 6Y0035156C

Редактирано от dechko3006
Допълване на информация
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Имам радио Симфони което си работи идеално с колата на която беше. Но искам да го сложа на старата Шкода Октавия. Естествено иска код... А сервизната книжка я нямам. Може ли някой да помогне? Сериен код - SKZAZ60 1061060

Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте! Моля за помощ ! 

На скоро си купих оригинално CD за Шкода Октавия от друга Шкода , сложих го на колата но ми иска код обаче нз къде да го намеря този код . Някой може ли да помогне?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.