Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос относно пепелника


jim_bings

Recommended Posts

въпроса е малко тъп. предишния собственик на колата не знам какво и е правил на пепелника че и е затрил някъде зеленото стъкло което е на подсветката и се чудя какво може да се сложи или ако някои има изостанало стъкло

Редактирано от jim_bings
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

грешката е моя не било зелено а бяло прозорчето за осветление на пепелника и пак ако има някои тази пластмаска да не му трябва ще съм благодарен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли някой ще има само стъкълцето ако е това което си мисля, малко около 1-2 см и стои в ъгъла някъде на пепелника. По-скоро търси цял пепелнк. Аз имам това стъкълце и то явно от годините или си е така направено, но е много не-прозрачно и едвам едвам свети някаква светлина през него...

Редактирано от setfan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен веднъж при почистване изпадна,забелязах го навреме.

Мисля да го залепя с някакво лепило.

Лампата ми е изгоряла,но нещо не ми се дават почти 12лв за тая малоумно измислена лампа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е 12 лева 8.60 е в ЕТ в четвъртък я взех а инак гледах колеги от руския форум как са го направили с светодиод https://www.drive2.ru/l/342661/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.