Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

OSRAM PY21W LED за мигачи


Recommended Posts

Купих 4 бр. с идеята за отпред и отзад, но се оказа, че предните са друг цокъл. Светят перфектно на О3. Давам ги за колкото съм ги купил - 24 лв. бр. 2 бр. Не дават грешка за изгоряла крушка.

led-premium-retrofit-12v-py21w-amber-755

Редактирано от gogata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 седмици по-късно...

Дали на О2 също няма да дава грешка ? Всъщност твоята О3 показва ли грешка при дефектирала крушка ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От любопитсво, ако ти се занимава, би ли снимал как светят (светло/тъмно), че не откривам клипове? Поздрави!

Редактирано от BlackSpot
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали на О2 също няма да дава грешка ? Всъщност твоята О3 показва ли грешка при дефектирала крушка ?

Не знам за О2 как ще е. При мен всичко е ок. Сложил съм на задната скорост същите, само че бели и там всичко си е наред.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето как светят:

 

Дали ще дават грешка на О2, трябва да се пробва на О2, защото по О3 има вече доста диодни неща и може да са го предвидили, докато при чистото О2 нищо диодно няма, с изключение на огледалата...

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Izolini locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.