Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Airbag fault ОК2


sauro

Recommended Posts

Разглобих жабката на колата обаче вътре е ключа за ON/OFF  на пасажерския Airbag. Изключих буксата от там свърших си работата заради която разглобих жабката и сега ми излиза грешка "Airbag fault" и ми свети лапичката на таблото. Не знаех, че като се прави нещо което е свързано по някакъв начин с Airbag-а трябва да се изключи акумулатора. 

 

проверил съм бушона и е здрав.

 

Какво съм успял да прецакам?

 

утре ще ида на диагностика.

 

ПС: Като дам на контакт жълтата лампа светва за Airbag-а след това за момента изгасва след това има звукова сигнализация и лампата пак светва и на дисплея на километража ми изписва Airbag fault

Редактирано от sauro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже копчето в жабката е с 2 положения ( on и off ), с 3 активни крачета компа записва грешка при разкачането на копчето. В момента на разкачането на куплунга ключът не се намира в НИТО ЕДНО от двете положения...Трябва да се откача акумулатора при изключване на копчето от куплунга му. Нищо страшно няма - на диагностиката ще ти изтрият грешката и си готов.

 

п.п. ...това го знам от ЕТ Бургас !!!  :tongue_1:

Редактирано от димон
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже копчето в жабката е с 2 положения ( on и off ), с 3 активни крачета компа записва грешка при разкачането на копчето. В момента на разкачането на куплунга ключът не се намира в НИТО ЕДНО от двете положения...Трябва да се откача акумулатора при изключване на копчето от куплунга му. Нищо страшно няма - на диагностиката ще ти изтрият грешката и си готов.

 

п.п. ...това го знам от ЕТ Бургас !!!  :tongue_1:

Стана точно както каза. Мерси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.