Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Странно свирене..


DeniseWallace

Recommended Posts

Здравейте! Преди малко, прибирайки се от работа, при влизане в гаража изведнъж се чу едно доста силно "пук". Първоначално си помислих, че съм качила гумата на ръба на трапчето но не.. Секунди след това чух сравнително силно свистене/свирене под капака в ляво. Угасих колата а то си продължи около 5 секунди след това. От предната решетка излизаше парещ въздух, не забелязах пушек, просто странно топъл, парещ въздух. Малко ме е страх да я карам, защото не знам какъв е проблема.. Някакви идеи от какво може да е?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Парещ въздух излиза когато се включат вентилаторите на радиатора , а виенето може да ти подсказва , че някой от тях иска смазване (на мен поне на това ми прилича) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.