Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Продавам железни джанти 15" 5*112


Recommended Posts

цена 150лв.

Бонус комплект тасове на една зима.

тел.за връзка 0898507340

Николай

post-3803-0-57239000-1434691442_thumb.jpg

post-3803-0-30203800-1434691498_thumb.jpg

Редактирано от gpandreev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравей

Цената е за колко броя джанти и колко имате в наличност, че не се разбира от обявата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Джантите оригинални ли са? Да те попитам за съвет така или иначе Октавията 3 ще дойде с летни гуми по думите на Еуратек, но с размер 205/55/16 удачно ли е зимно време да карам с 195/65/15 или трябва да се насочвам към 16-ки. До 2 седмици мисля че ще дойде при мен колата да се убедя, че ше е с летни гуми и ако ти е още актуална обявата бих ти взел гумите. Гледам, че има ръжда, което не ме притеснява ... заварки да има по джантите??

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оригинални!

Гумите не се продават.Ще се търкалят на Киа "Сийд",която е с летни 16"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

100лв.с подарък тасове /за да се прикрие ръждата по джантите/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.