Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Обменни резервни части


Драгомир

Recommended Posts

Днес попаднах на интересна информация на сайта на Skoda и VW

 

http://service.skoda-auto.bg/obmeni-rezervni-chasti-skoda

 

http://www.volkswagen.bg/volkswagen/volkswagen_1/volkswagen_austausch

 

Не съм чувал до сега за части, рециклирани от производителя и предполагам, че се предлагат сравнително от скоро. Като цяло звучи добре, имат и гаранция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7-8 години взех от Порше съединител комплект с около 30% под пазарната цена, като върнах стария. От Порше ми бяха казали, че новия е рециклиран, но предпочетох оттам да взема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдам, отдавна си го има това нещо /поне при Шкода/ :)  Когато ми се прецака "съединителя" на компресора на климатика, ми казаха, че от Еуратек носят да ги ремонтират и ги продават като "рециклирани" с гаранция... бла-бла :)

 

Та, не е особена новост. Отдавна си е практика. Същото важи и за водните помпи, турбини и всичко, което може да се оправи и препродаде на много по-добри (да се разбира доста по-високи от стойността на ремонта) цени...

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно. 90% от предлаганеите в момента на пазара съединители са с рециклирани маховици. Компресорите на климатиците, дебитомери и водни помпи също. И това не е от вчера, от години е.

Редактирано от Цецо75
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.