Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Реални резултати от силов тунинг на ОКТАВИЯ 2


Recommended Posts

Реших да провея, реално резултатите след силов тунинг, понеже ми се стори, че почнах с лекота да изпреварвам разни лачени каляски от сорта на Мерцедес, BMV и други.

 

Тунинга естествено е направен от нашия съфорумец - БЕГА4КАТА

Дино теста е правен в София при момчета, които точат (от точилар) автомобили Хонда.

Реалните резултати са повече от от очакването и нямам думи и за това Ви показвам снимка на графиката от дино теста:

DYNO_skoda_octavia_2.jpg

 

 

Тези данни са измерени на колелата на автомобила и като се има в предвид, че загубите в скоростната кутия са

между 12 и 14 процента се получава, че на двигателя мощността е над 200 конски сили !!!

Мога единствено да съм благодарен и доволен от реалните резултати на Колегата Bega4kata !

 

Link към темета в която има снимки на самата турбина:

http://skodaclub.bg/forum/index.php?/topic/37060-%D1%80%D0%B5%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D0%B7%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%BD-%D1%81%D0%B8%D0%BB%D0%BE%D0%B2-%D1%82%D1%83%D0%BD%D0%B8%D0%BD%D0%B3-%D0%BD%D0%B0-%D0%BE%D0%BA%D1%82%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D1%8F-2/&do=findComment&comment=185150

Редактирано от octavia-power
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...........

 

Чудесни резултати ! :)

Сега като видях колата , май съм я засичал 1-2 пъти в квартала  :banger_2:

Ела на някоя от редовните срещи за София ( ЦЪК ) или направо на Калояново за Събора ( ЦЪК ) , да я видим и наживо как се представя :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.