Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Автоматична скоростна кутия


icoo80

Recommended Posts

Здравейте. Нов съм във форума. Сдобих се с Шкода Окавия 1 комби 1,8т 150 кс. L&k 2000г. . Искам да попитам сменя ли се маслото на кутията или само се долива ,понеже ми предстои обслужване и се чудя какво да правя.По въпроса има различни мнения някои ако има опит моля да сподели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При положение, че не е ясно, какво се е случвало до сега - аз бих си го сменил. Да ми е спокойно на мен :)

Иначе - честито за возилото - да те радва много! Чакаме снимки!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип и аз така мисля ,но четох че на някои кутии не се сменяло ,а само се доливало при нужда.Защото ако го смениш ставало по зле при някои кутии .Лично аз смятам да го сменя .Някои ако знае сервиз кадето наистина знаят какво правят в Ст,агора бих му бил благодарен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И в Казанлък има. На околовръстното, малко преди КАТ вдясно. Тодор. Ако толкова искаш в Стара Загора - има Еуратек ( до МЕТРО) - Вальо е твоя майстор ( има почти  същата като твойта).

Редактирано от димон
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Обслужих я в ЕТ Ст, Загора 300лв.филтър,гарнитура и масло уж уригинално 47лв литара само за инфо някои ако му се наложи долу горе да си знае.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обслужих я в ЕТ Ст, Загора 300лв.филтър,гарнитура и масло уж уригинално 47лв литара само за инфо някои ако му се наложи долу горе да си знае.

 

Тези кутии събират поне 6-7 литра. Та при 47 лв/л. .........

Филтър+гарнитура +труд , ако е около 150 лв ( минимум), колко ли масло са ти сменили????????

Редактирано от TDI_fen
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 л.ми казаха че са успели да источат филтър и гарнитура.Ако са ме излъгали и аз те лъжа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За това утидох в специализиран сервиз на ЕТ  да ми я обслужат както трябва , но в бг нали се сещаш че няма гаранция за нищо,навсякаде мойе да те измамят

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.