Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фаворит- задни светлини?


plovdiv123

Recommended Posts

 Напоследък Фаворита започна да прави доста номера- от известно време, като включа на задна, светлините не се задействат, а на таблото светят сигналните лампи за фарове за мъгла- такива нямам, и за реотана за задното стъкло. Когато го прави тоя номер, не работи и задната чистачка. Понякога се оправя от само себе си, понякога се появява отново, когато си поиска. Някъде, нещо или омасява или има нещо прекъснато- знам ли? Клемите, които са за превключвателя за задни светлини на долния корпус на двигателя ги почистих с шкурка и махнах полепналата мръсотия, но пак се получава този проблем!?   

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лоша маса имаш някъде.

Още един глас и не някъде , а на стоповете ... хваната е на по едно от болтчетата на стоповете ... пусни си един кабел до двата стопа от някъде където има със сигурност минус и ще се оправи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Открих къде е проблема! На задната врата, до лявата панта излиза една метална жичка, оголена, като велосипедно жило и влиза в една шайба, която я притиска. Предполагам, че фабрично е била щампована към каросерията, но при мен е скъсана. Като долепя с ръка жицата към корпуса на колата, задните светлини се задействат, но понеже не е фиксирана здраво, излизат искри и нагрява доста. Не е ли опасно това нагряване и как бих могъл да я закрепя здраво и да я удължа леко, че малко къса идва?

Редактирано от plovdiv123
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеци по-късно...

Задните светлини пак нещо се прецакаха! Като мина през някоя неравност в тъмнината, заблязвам че присвяткват отзад в движение без да съм включил на задна. Възможно ли е да е от превключваетля на задните светлини, дето се намира отдолу? Маса имам. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.