Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Бяла Октавия 3


Recommended Posts

Много се радвам да се присъединя към Шкода форум. А относно автомобила - О3 , 1.4 tsi 140 hp , механична скоростна кутия и ниво на оборудване Selection. За 1 месец шофиране : 2860 км ср.р 5.6 l. Направо съм очарован от автомобила и от марката . За първи път карам тази марка и мисля че ще остана много дълго фен на Шкода! Поздрави до колегите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво - поздравления за избора и добре дошъл сред нас :-) Страхотен разход

Качи снимки да видим красавицата....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито за придобивката, дано затвърди мнението ти за марката!

Октавия 3, е прекрасен автомобил!

Бялото, наистина му отива на този модел на Шкода.

Поздравления

 

П.С. Като се замисля за цвета, се сещам, че в един - да го наречем "алтернативен" Форум, биха те приветствали с: Добре дошъл, в Отбор "Хладилна техника"... :) Голям смях

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен колега !

Сега на снимки , пък скоро може и на живо :)

 

П.П. Боре , ако трябва да спазваме фактологията , основателя на отбора бяла техника е Коцето (malkiq)

post-139-0-22155400-1434564319_thumb.jpg  post-139-0-13914200-1434564328_thumb.jpg  :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен! Белия цвят за кола е супер, но е много задължаващ. Да си я обгрижваш както заслужава и да те радва колкото теб ти се иска, после да порасне до Супърб!

 

ПС: Докторе, ти по-големи снимки нямаше ли бря old-zoom-original_6634.png

Редактирано от Izolini
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега искаш да си призная , че не знам как се пускат миниатюри ли :blush:

Ице , .... поправих се :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет и от мен. Моята Octavia също е Candy White и определено стои прекрасно на модела :) Успех с новата машина и безброй безаварийни километри :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.