Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нова Шкода за Чипване


Recommended Posts

Здравейте колеги, смених колата и избрах отново Шкода Октавия - комби 1.8т. От предишната малко бях разочарован от двгателя. Беше 2.0 115кс и ми гореше литър масло на 1000 км. Тази мисля, че ще е доста по добре и много и се радвам. 
Относно чипването искам да попитам къде в Плевен мога да отида при човек който си разбира от работата да чипне колата.

Имам и друго питане, след чипването ще има ли промяна в разхода на гориво както при дизелите или да не се надявам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Имам и друго питане, след чипването ще има ли промяна в разхода на гориво както при дизелите или да не се надявам :)

 

Разбира се, че ще има! Като я настъпваш, разхода ще е голям!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При чипосването се увеличава продължителността на впръскване на дюзите.Това води до увеличение на разхода.Съотношението на ламбдата също се променя към по-богато. Няма безплатен обяд.

Но може да се направи софта така,че да е икономична колкото си е била при нормално каране до средна газ-тоест средно натоварване. Аз поне така ги правя.

В твоя град не можем да ти препоръчаме.

В София ти е най близо Пепино примерно от форума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А тази предната, която продаваше за автомобил "без забележки" в една скорошна тема ли е тази, която ти е горяла 1 л. масло на 1000 км.

 

Дано да не си я дал на някой четящ тук...... и дано тази да не е такъв дарак!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за информацията, ще го обмисля преди да предприема каквото и да е.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.