Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Започна да ми свети чека и да ми мига лампата за подгрева на свещите


nikolai_fratev

Recommended Posts

Както си карам натискам спирачката и започва да мига лампата за подгрева и не изгасва докато не изключа двигатела, а и влиза в авариен режим.После като тръгна да карам няма проблем, но натисна ли спирачка пак се включва лампата и влиза в авариен режим.Четох за стоп машинки, но тази кола нямала такива.Понеже проблема е често срещан, а повечето, който са го имали не са се похвалили как са го оправили така че като го отстраня в Понеделник ще напиша каква ми е била болежката.Сами знам, че при педала имало някакъв датчик и можело да е от него, но това са само предположения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е решен, оказа се датчик на турбото.BOSCH оригинален струва 90 лв. и вече колата е пушка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е решен, оказа се датчик на турбото.BOSCH оригинален струва 90 лв. и вече колата е пушка :)

А датчика забравих да напиша, че се намира под двигатела.Маха се кората и се вижда.Дано на някой да не му бъде сменено цялото турбо заради един датчик, че май има и такива случаи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно се оказа, че не е датчик защото пак започна да набива грешки, а прекъснат кабел, който се намирал над скоростната кутия.Вече я карам 2 дена и е супер няма никакви проблеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.