Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

С какво се чисти смола от асфалт по лака на колата


Германеца

Recommended Posts

Здравейте! Докато пътувах минах през необозначена улица с насмолен асфалт. Понеже нямам калобрани, в областта зад калниците, особено задните, доста се зацапа боята. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-ефективния разтворител, който съм ползвал е ИЗОПРОПАНОЛ. Обаче т.к. ще срещнеш трудност с намирането му предлагам резервен план. Продава се в женските магазини лакочистител БЕЗ ацетон . Той е на основата на изопропанол. Струва стотинки  и мирише на хубаво. Маха всичко, дори стари надписи от лепенки по PVC дограми с едно движение. Не оставя бели следи след това. На всичко отгоре съдържа и витамин F, който ще подхрани боята на колата. :tongue_1:

 

п.п. за да си сигурен, че си взел правилния - чети съдържанието на шишенцето: там трябва да фигурира "изопропанол спирт" на едно от първите места...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Докато пътувах минах през необозначена улица с насмолен асфалт. Понеже нямам калобрани, в областта зад калниците, особено задните, доста се зацапа боята. Поздрави!

Здравей колега! И аз така се бях оплескал по един необозначен участък : задна броня прагове, врати, преден калник и веднага докато е прясно още на автомивка. Колкото можа падна другото без проблем излезе с най-обикновен препарат за стъкла. Ее после и теглих и една лека ваксичка :fiu:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е прясна и на автомивката пада.   Ако е вече на поне един ден.БЕНЗИН БЕНЗИН БЕНЗИН.     Не УВРЕЖДА ЛАКА.              После си я измиваш с препарат и това е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На моята го махнах с клей. 

Здрасти, колега! Кажи ми, моля те, какво е клей!  :nea:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж това или това

Мерси, колега! Образовах се  :banger_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.