Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Льо Ман 2015


The Best Forman

Recommended Posts

Няма ли фенове на шампионата за издръжливост ?

Таз година ще е доста интересно - Тойота , Ауди и Порше в спор за първото място и всеки има своите възможности да спечели .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има, но никога не съм успявал да изгледам цяло състезание :D (Льо Ман де)

Аз мисля, че отново Ауди ще победят въпреки, че като стар фен на Порше, ми се ще те да се преборят за победата. Миналата година беше малко колеблива за Ауди, но тази са се стегнали и отново са направили много добра кола. В момента Порше държат рекорда за победи на Льо Ман - 16, но ако Ауди победят, ще го изравнят, защото имат 15 :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стегнали са се , но не личи от тренировките , отделно Порше са малко по-икономични , та може и да не изравнят рекорда ако не стане като миналата година .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, наистина Порше изглеждат много силни. Леле, какви са тия скорости дето развиват - 340 км/ч, тия ще станат по-бързи от Ф1.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както стана преди години , така и сега Порше уби конкуренцията с появяването си , дано само не ги споходи същия късмет .

Стартова решетка :

1    18    Porsche 919 Hybrid    
2    17    Porsche 919 Hybrid    
3    19    Porsche 919 Hybrid    
4    8    Audi R18 e-tron quattro    
5    7    Audi R18 e-tron quattro    
6    9    Audi R18 e-tron quattro    
7    2    Toyota TS 040 - Hybrid    
8    1    Toyota TS 040 - Hybrid

 

Повече инфо ТУК и ТУК

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-добър старт на уикенда за отбора нямаше как да стане. Изненада ме слабото представяне на Тойота обаче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тойота явно залагат на иконичност , а не на скорост ... последните две шест часови състезания правеха по две обиколки повече от Ауди и тук се говори , че могат да правят по 13 обиколки вместо 11 , което си е доста като се има впредвид , че един стоп е около 30 сек. ама то това е много субективно ако губят по секунда на обиколка .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нисаните, нисаните правят шоуто пълно :) дано сутринта завали и дъжд, че състезанието да стане съвсем перфектно. досега е супер интересно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нисаните, нисаните правят шоуто пълно :) дано сутринта завали и дъжд, че състезанието да стане съвсем перфектно. досега е супер интересно

:D да за шоумени стават , ама нещо не вървят ... 2013 ли беше , когато се появиха с триколки , сега па с предно разположен двигател и сгъват пилота като поничка в кокпита :D

Интересно ми е какви гуми ползват ... миналата година се радваха на двойни стинтове , таз спокойно си правят четворни :eusa_think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

DeltaWing и Zeod RC бяха интересни концепции но нямаха претенции за класиране. докато този лмп1 е провал отвсякъде

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

DeltaWing и Zeod RC бяха интересни концепции но нямаха претенции за класиране. докато този лмп1 е провал отвсякъде

Ако бях от шефовете на Нисан щях да им спра рекламата "лидери в иновациите"  :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.