Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Продавам крило(спойлер) за шкода октавия 5 (O2)


Recommended Posts

DSC00869.jpgСпойлера е употребяван, в много добро състояние - бял на цвят.

Цена - 100 лева.

От град Варна съм работя с Еконт и спийди.

Телефон за връзка с мен - 0897 957 608 - Радо.DSC00868.jpg

Редактирано от PRR
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз значи съм наполовина грък!! :)

 

Колега, искрено се надявам постът ми да не е бил възприет като обида, заяждане или нещо такова. Просто споделих това, което знам за Октавия с обозначение "5", в отговор на питането на колегата a4tech. В Гърция съм виждал десетки Октавии, на които отзад на капака стои надпис "Octavia 5" и затова го споделих.

 

И в крайна сметка наистина няма да е зле да споделиш крилото за каква Октавия е (в случай, че аз греша).

 

Няма да оспамвам темата повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-вече дали е за комби или лифтбек!?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Октавия 5 е Октавия 2 преди фейслифта. Прав е колегата, че в Гърция е пълно с коли точно с това означение. Спойлера като го гледам си е за лифтбек

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може и от Украйна да е, там (а и в Русия май) Октавия мк2 (1з) е известна като Октавия А5, което най-вероятно идва от името на платформата, върху която се прави.

Колегата може да има по-големи шансове с продажбата, ако си преименува обявата, защото едва ли някой в бг ще тръгне да търси Октавия 5, виж някой рускоговорящ шкода фен по морето може да претърси нета за А5 :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Добавям повече снимки на спойлерът -   Побързайте за да не го грабне някой с нова цена - 80 лева!

fpGqPl.jpgblopFM.jpgKixYSY.jpg

 

X5tCcC.jpg

Редактирано от pagocTuH
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Izolini locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.