Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Октавия 1 централно заключване


SawBass

Recommended Posts

Привет колеги :)

Предполагам, че някъде из форума има подобна тема, но търси и не можах да открия нищо по-подробно по въпроса.

Та.... не ми работи централното заключване от шофьорската врата (както и това от вратата на багажника, но това е друга бира). Проблема е наличен само от шофьорската врата, и по-точно, самата врата се заключва, но не заключва останалите механизми.

Предполагам, че е някакъв филм с микретата в бравата, но тъй като се сблъсквам с подобно нещо за първи път бих се радвал да получа някой и друг съвет от хората които знаят с какво си имат работа.

Също така ще съм адски благодарен, ако може да ме упътите към някой съвестен човек в София, който се занимава с подобни проблеми и може да излекува моята красавица.

Благодаря предварително!!!

 

П.П. Колата ми е 99г. тази описана под аватара ми.

 

:plate_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди да влизаш в разходи виж си кабелите в машона между вратата и купето. има ли прекъснати. там е проблема или микрето в бравата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колеги !

Разбира се, че първо ще го проверя :), но благодаря за напомнянето :P

:plate_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А сменя ли се само микретата или цялата брава?

И за какви пари става въпрос в  Maximum key sevice 

Някаква гаранция дават ли ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.