Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

НИМ 07.06.2015


iavkata

Recommended Posts

В отсъствието на редовния фотограф Марто и на обичайните заподозрени негови заместници се наложи аз да вляза в тази роля за днешната среща. Много хора от обичайните липсваха, жегата ли ги беше подплашила или са открили летния сезон и са хванали по почивки (ако е така, благородно им завиждам), но все пак се събрахме прилично количество Шкоди:

 

post-6282-0-17475900-1433693548_thumb.jpg

 

post-6282-0-98437300-1433693548_thumb.jpg

 

Започваме с една РС-ка, която отдавна не се беше появявала на НИМ:

 

post-6282-0-47365500-1433693004_thumb.jpg

 

post-6282-0-77721200-1433693005_thumb.jpg

 

Нагледен урок как трябва да се свалят подкалниците, за да се изчисти шумата и боклуците, натрупани вътре през отворите за оттичане на водата:

 

post-6282-0-22924200-1433693005_thumb.jpg

 

Колето (k_visitor) се появи с нови емблеми и прясно пребоядисана Фабийка (брат, да си я пазиш и да не се налага втори път да я вкарваш в сервиз):

 

post-6282-0-42831600-1433693374_thumb.jpg

 

post-6282-0-02386800-1433693375_thumb.jpg

 

post-6282-0-67470800-1433693375_thumb.jpg

 

И един герой на нашето време, който беше натрупал доста неизвинени отсъствия, но пък напоследък се поправи и днес отново беше на линия:

 

post-6282-0-38969100-1433693522_thumb.jpg

 

post-6282-0-07243400-1433693523_thumb.jpg

 

И то подобаващо. След като Съби беше тестван от Влади (B L A D E), нещо, което за съжаление не успях да заснема, Борето реши да му покаже как се прави, в спортен режим на скоростите. Толкова е бърз, че даже не успях да хвана началото:

 

http://vbox7.com/play:7a87d7e86f

 

Боре, останало ти е нещичко хулиганско от бурните гимназиални години, за които разправяше ;):P

 

И така в сладки приказки и добро настроение премина и днешната редовна среща на НИМ. За следващата среща редовният фотограф да е на линия, че мен не ме бива много-много по снимки и разбори ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явка , и ти си скрита лимонка , прекрасно си се справил :doubleup:

За двама мога дам извинителна бележка и за следващата редовна среща се надявам да не губя времето на фотографа с глупости  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явка, мерси за хубавото пожелание - ако майката природа е милостива, аз каквото мога ще опазя! Мерси и за компютърните услуги и на теб и на колегата с компютъра.

Много добре си се справил с репортажа. Марто да се пази от конкуренцията ;)

 

П.П: пробвах бирата, много ми хареса :doubleup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво Явка !

Отново са се събрали добро количество Шкоди и шкодаджии :banana_dancing_1:

Емблемите стоят страхотно , а с Боре неможем да се засечем от доста време :o

Радвам се , че винаги се намира кой да отрази срещите и то подобаващо :doubleup: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.П: пробвах бирата, много ми хареса :doubleup:

 

Сигурен бях, че ще я оцениш. Аз отсега нататък ще залагам основно на нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък, първо, моля за извинение, че както винаги, се класирах с един час закъснение.

Второ, освен че пропуснах да разгледам някои Шкоди, пропуснах и някои колеги.

Трето, поради старческо /или обикновено/ слабоумие, не помня имена - лица и хора /като цяло/ помня за цял живот, дори веднъж да ги видя... Това е причината, да поздравявам като пълен дебил, със "Здрастии, Здравейй, Охоо, Как сии" и прочие малоумщини... :(

Четвърто, много благодаря за положените усилия, от страна на Явката и :( Колегата с красивата О2 фл и "кабела", които се опитаха да си "говорят" със Съби /и да се задушат и получат топлинен удар, по неразбираеми спестовни причини/, вместо да си бъбрим на сянка...

Благодаря на всички, за поредната приятна среща с хубави хора и сладки приказки !

 

П.С. Явка, вярно си "скрита лимонка", евала за репортажа !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.