Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Iphone дисплей


Impress_me

Recommended Posts

Проблемът е, че пукнах дисплея на 6-цата. Някой сменял ли е дисплей и къде? Вече се чудя дали да не ходя до Криейтив, но там ще ме бават няколко дена и резултата е подмяна с рефърбишд телефон. За съжаление в България няма подмяна само на дисплей. В Щатите е 109 долара в iStore.

Благодаря предварително на всички, които са имали подобен проблем и споделят как са го решили!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, днес един приятел смени дисплей на НТС One. Каза, че човека се учудил на марката, обикновено сменял дисплеи на айфон 6 - явно много се чупят. Сервиза е на Константин Величков и Сливница, в сградата в която има склад за алкохол. На втория етаж, в центъра. Мястото е това, а сградата е ето тази. Смениха му го за 2 часа и е доволен, пък щом работи основно айфони, значи там ще е още по-добър!

 

EDIT: Ето сайта

Редактирано от Izolini
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ице, без да се сърдиш - познавам сервиза и хората... Дано не са "оскубали" с много пари, твоя човек. Добри са и са стар сервиз, но 100 % са му сложили "китаец" - просто цената и времето за доставка на "оригинален", биха отказали всеки... , пък и те са си мушмороци!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що да се сърдя, не съм им виждал очите. Ама той си искаше нещо сега, веднага и евтинко, колкото жена му да ползва телефона. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същите части и аксесоари - китайски заместители, в този магазин ги продават и в ebay... но на по-ниска цена. Въпроса е дали ти се чака. Иначе имат голям избор!

Редактирано от belqta
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

GSM Elite - така мисля се казва сайта, а има имат и магазин близко до USIT срещу английското консулство (ако още е английско де) след като се излезе от тунела под НДК. Но ремонта отнема ден поне. Познавам двама доволни от ремонтите, а аз съм сменял батерия на iPhone 5 там и също съм доволен.

А една питанка от мен - дали може да ми метнеш, колега, линк към тея дисплеи в щатите дето си ги видял, че не мога да ги открия нещо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Директно в сайта на Епъл са.

https://www.apple.com/support/iphone/repair/screen-damage/

Записваш си час в някой iStore и сменят дисплея. Но в нашите ширини най-близо е Атина. Бях там във вторник, но нямаше време и сега още със си с пукнатото стъкло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес в Creative Center ми поискаха 671 лева за подмяната на телефона с рефърбишд :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://dice.bg/sharp-apple-iphone-6-display-unit-originalen-rezerven-displei-za-iphone-6-pylen-komplekt-cheren-item21773#!prettyPhoto

 

След това си намираш само някой да ти го смени и войла :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.alekserviz.com

Член съм на форума от няколко години и това е така нареченият "форумен сервиз" за iPhone. Обади им се да се разберете. Специализирани са и при тях няма лъжа и измама. Ще ти помогнат на 100%.Не е лошо да си поставиш след ремонта скпкийн протектор от калено стъкло, помага в повечето от случаите. Не слушай мненията,че много се чупели стъклата, на всеки може да се случи.

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес в Creative Center ми поискаха 671 лева за подмяната на телефона с рефърбишд :)

За съжаление цената за оригинален е безумно много. То си е 1/2 телефон. Само китаец е вариант.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление цената за оригинален е безумно много. То си е 1/2 телефон. Само китаец е вариант.

Става дума за подмяна на телефона, а не на екрана според написаното.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам се е разразила дискусия. Дисплей бих сменил само с оригинален. Май ще подменя директно телефона. Искам гаранция и това ми е причината да го направя. Ако сложа китаец и ми се прецака батерията преди втората година или микрофона или нещо друго - гаранция няма :(. С подмяната на телефона ми важи гаранцията и имам проверени компоненти. Проблема ми е, че ще съм 3 дена без телефон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.