Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Новак с Шкодак


Recommended Posts

Здравейте,

Аз съм чисто нов собственик и фен на Шкода. Радвам се, че сте създали подобно място за споделяне на Шкода-емоции :)

 

Поздрави!

 

Ето и моя красавец...

 

Skoda Octavia III Scout 2.0 TDI 184 к.с. 6DSG 4x4

 

https://dl.dropboxusercontent.com/u/99404954/IMG_20150601_140144.jpg

https://dl.dropboxusercontent.com/u/99404954/DSC_0491.jpg

https://dl.dropboxusercontent.com/u/99404954/DSC_0488.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лелеее... СТРАХОТНА, СТРАХОТНА!!! Само истински фен може да си поръча подобна кола - поздравления, колега!!! Пожелавам само приятни и безаварийни километри! Поддържай си я със здраве, уникална е!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и добре дошъл при нас. Поздравления за избора , много добре изглежда , наистина е страхотна ! . Много да те слуша и само масла и консумативи да сменяш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер е! Благородно ти завидях няма спор, но е много яка :dog: :plate_skoda: !!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:plate_skoda:

 

БРАВО  :welcome_all:

 

 

Очакваме близки срещи скоро време :)

Редактирано от Stoyan_B
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито. Да нека Скаут-а да ти служи дълго време и да ти доставя много наслада.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колега! Много готин цвят с много добра конфигурация. Много безаварийни километри ти желая и добре дошъл.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит ти Красавец и добре дошъл!

Скаутът е направо жесток!

Адмирации за избора - тези машини, буквално се "броят на пръсти".

Октавия 3, определено има универсален дизайн - всички модификации на модела, имат своята красота и достойнства. А, този леко грубоват и агресивен вид, определено ми "е на сърце"!

Е, можеше да е син, амааа - щом ти харесва...

 

П.С. Шегувам се за цвета - супер си е. Не се впрягай, ще ни свикнеш! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колега! Страхотен е автомобила, да си жив и здрав да си го караш и да му се радваш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, добре дошъл и поздравления за страхотната машина, нереално красива изглежда! Никакви ядове да нямаш с нея и на много хубави места да те отведе!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен! Наистина страхотен и внушителен автомобил :) Относно цвета, бих казал смел, но и доста сполучлив ход, браво!

Безаварийни километри и много хубави емоции ти желая ;)

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за сърдечното посрещане! Да ви се връщат пожеланията!

Един "разбирач" ми развиваше теорията че този цвят щял бързо да замине, тъй като бил много наситен и незнам си какво.. :)

Аз пък мисля положително и само и се радвам. За около 200 км каране мога само хубави неща да кажа. Предстоят ми няколко по-далечни пътешествия с него, предполагам тогава ще я усетя още по-добре.

Има ли друг колега със Скаут от Варна?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега! Страхотен цвят!! Със здраве да си я караш...а това дали ще и замине бързо цвета, както ти е казал този "разбирач" си зависи само от теб! :banana_beer:  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има,един кафяв пристигна мин.седмица,един се очаква,а в понеделник,ще се поръчва,кафяв ест.:) пак аз съм агитатора за покупката. 184 дсж

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.п.

ЕТ е крайно време да ми подарят един автомобил вече.

В случай, че решат да ти подарят какво би избрал? :banana_beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една Рапидка или Фабия за жената тди.Червена с дискови спирачки отзад.:)

Мечтиии,мечтиии....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесна Модификация си избрал и не си правил компромис с двигателя.Честито и от мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и със здраве, много да те радва и да е безаварийна ! Скаут-четата новите са супер свежи и все по-често виждам, много кефят :)

 

За жалост не успявам да отворя снимките, може ли пак да пуснеш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.