Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Добре заварили!


Recommended Posts

 Здравейте, колеги! От вчера имам удоволствието да карам Фабиа комби 1.9tdi 2005. Доста ви четох, преди да я взема, бяхте ми полезни - благодаря :) След около месец търсене, се спряхме на този модел.  Последните 10 години го карах на френски автомобили, но решихме с баща ми (официално е негова) да пробваме нещо различно. Скоро ще кача и снимки, но да я поизмия след пътуването... Като цяло е запазена, но има детайли които трябва да се оправят (задната чистачка не работи - май трябва да погледна бушоните, капачетата на релсите на покрива липсват, при въртене на волана има нетипичен шум, някои от щоричките на вентилационната система са счупени). Карал съм Ксантия 1.6i, Клио 1.2i, продължавам да карам 406 купе 2.2 16V и до сега съм обслужвал бензинови коли, знам къде да ги закарам на майстор, но не съм си имал работа с тд, та ако някои колеги от Пловдив споделят кадърни майстори да я погледнат, ще съм благодарен. От френския опит избягвам официалните сервизи, и при вас ли е така?   Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл и честита придобивка! Аз лично съм любопитен да я видя на снимка. Това със снимките между другото е доста странно - не е като да не съм виждал Fabia, но все пак ми е интересно, а предполагам и не само на мен. Аз отскоро също карам първото си TDI, така че ще ми е любопитно да следя мненията и впечатленията и на други себеподобни :).

Честито още веднъж!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита придобивка и добре дошъл при нас :) Много безаварийни километри и хубави моменти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Благодаря, колеги! Ето и малко снимки:  http://pininfarina.snimka.bg/automobiles/fabia.870231.35578660


Обикалям сега моргите, но не успявам да си намеря капачките на лайсните и отзад в багажника пак капаци, но за жабките от двете страни... Иначе двигателя за сега се държи чудесно, малко повече харчи според мен - 6 - 6.5 средно, което определено не е по каталог, а се старая да галя педала. Някой със същия двигател дали е имал този проблем? Като четох една от темите, реших да сложа ПроТек в нафтата и сега пак ще я засичам, та да видим...
Приятни и безаварийни километри :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как е засечен разходът? Какви са процентите градско/извънградско в средното?

Редактирано от niki
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.