Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Търся джанти 17 от Сюпърб


Recommended Posts

Здравейте, днес видях една Шкода Сюпърб с лети джанти 17 с 5 лъча. Харесаха ми искам да си взема такива за моето Ауди. Предполагам са 5х112 с централен отвор 57.1мм. Видях в ЕТКА, параметрите са 7J и ЕТ37. Можете ли да ме насочите към някой който продава? Прилагам примерна снимка

 

http://img1.auto24.ee/auto24/320/428/55743428.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери в ОЛХ, мобиле и карс.бг... Трудно се намират такива. И аз си търсех преди години, намерих едни в Богоров, но този гумаджия им искаше 1200лв и бяха за боя. Не съм виждал да се продават някъде като се замисля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като те чета, колко си тъжен, чак се изкушавам да ти оферирам моите, заедно с гумите... :)

Майтапа си е майтап, но - наистина се намират аааадски трудно, защото по необяснима /за мен/ причина, са много редки, а в прилично /не перфектно/ състояние, още по...

Този модел е "мега" здрав и идиотоустойчив.

Една идея са по-тежки, не стават за "раЦери", дето всеки грам им е важен.

Но е факт, че много променят визията, на който и да е автомобил -при някои положително, при други - не съвсем... Помисли, преди да купуваш!!!

На Съби му отиват - масивни джанти, на сравнително не малък автомобил.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо всеки път като си харесам джанти, винаги са редки и трудни за намиране :(

не мисля така...

Ти търсиш стандартни 17 инчови джанти за най разпостранената марка и размер само че 5 лъчеви...

Аз миналата година купих такива 16-ки....

Тука един Sportive (мисля че се казваше) ги носи често... и 17 такива съм виждал да предлага...цените са от 350-500 кинта... Намери го и му кажи какво искаш.И с малко време ще ти излезе късмета...

То и аз искам всичко сега и веднага ама не става

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мишо, проблема е в модела, не в размера... ;)

"Спортив" наистина предлага често, при това добри джанти, на добри цени - жив и здрав да е, офертите му, са много добри.

Този модел, е архаичен и респективно - рядък...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мишо, проблема е в модела, не в размера... ;)

"Спортив" наистина предлага често, при това добри джанти, на добри цени - жив и здрав да е, офертите му, са много добри.

Този модел, е архаичен и респективно - рядък...

Точно така...в модела е...

по принцип говорим за подобни с 5 ЛЪЧА... те са подобни или близки еднакви...и цената е много приемлива....аз купих такива само че 16-ки

иначе 1200 за ТОЧНО такива...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако трябва да съм честен 1200лв не бих дал за такива джанти. Трудното при мен е изнесеният спирачен апарат и само "изпразнени" джанти ми стават без фланци. Никакви ЕТ и J не играят. Отигиналните джанти са 7,5J х 17 ЕТ45. Мерих 2 типа, 7 и 8J по ЕТ35 и двете и ми опират челно в апаратите. Утре ако го видя човека със Сюпърба ще го помоля да ми даде резервната и да меря на място :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравей колега от седмица съм собственик на супърб с такива джанти едната е леко наранена /гимите са сава 225/45/17 /

двете са с 6мм грайфер но другите  две са с балони./намерих континентал с 4мм - на цена 65лв  за брой

по принцип мисля да ги заменя за 16 с хубави гуми 

колата е купувана от Еура тек .

може да се чуем на тел 0885 509 008 

с поздрави светослав  василев

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
  • Izolini locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.