Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Блокирал заден барабан - никаква реакция от ЕТ


zapriang

Recommended Posts

Мой колега има Рапид(аз от него видях и си взех и моя) - КОЛАТА Е ГАРАНЦИОННА И ЛИЗИНГОВА.
Една сутрин му блокира задния барабан.
Звъни той в ЕТ. От там му казват да им я занесе.
Само, че няма как след като колата не е в движение.
Мотали го един ден по телефоните с обещания.
На следващия спрели да му вдигат или го свързвали с други хора, които продължавали да го мотаят.
Накрая си свалил гумата човека(щото 2 дни без кола ...) и с ЧУКА ...

Отпуснал при първия удар. Това сигурно е повод за радост и гордост.
То засега продажбите им вървят(на Skoda), ама така, няма как да не загубят някой и друг клиент(заради някои хора от ЕТ).

Редактирано от zapriang
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като е гаранционна и лизингова, ще е с каско правено оттях. Алианц пращат пътна помощ, безплатно! Моята като превъртя съединителя и им се обадих, точно 15мин и дойде...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво, не го бъзикай човека, а и всички останали! Безплатната пътна помощ от застраховател по КАСКО е само за ПТП. Човека трябва да си има гаранция за мобилност, която му се предоставя от Skoda Auto чрез Еуратек.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен пък ми стана интересно защо колегата на автора сам не си е пуснал темата, ами четем преразкази? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво, не го бъзикай човека, а и всички останали! Безплатната пътна помощ от застраховател по КАСКО е само за ПТП. Човека трябва да си има гаранция за мобилност, която му се предоставя от Skoda Auto чрез Еуратек.

Не се базикам, ето ти снимка на добавъка ми към каското... колата по време на сключване на каското е била лизингова, на името на Аутобохемия! Лимит за репатриране до сервиз - 2000лв... 

post-7686-0-61896600-1433352260_thumb.jpg

Редактирано от belqta
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак омазахме поредната тема със странични приказки - автоасистанс е напълно отделна застраховка от КАСКО. Това, че Алианц я дават срещу доплащане с намаление към тяхното КАСКО е съвсем отделен случай.

 

 

Застраховка Помощ при пътуване в Алианц можете да сключите като допълнително покритие към Вашата гражданска отговорност или каско или като самостоятелна застраховка. покритието е с осигурен асистанс.

Застраховката е доброволна. Сключена като допълнително покритие се предлага на преференциална цена. 

При стандартни условия като самостоятелна застраховка Помощ при пътуване - Автоасистанс струва 25 или 50 лева в зависимост от избрания териториален обхват.

 

Извинявам се на модераторите и автора на темата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак ги прегледах документите за плащане и застрахователната полица, никъде не пише, че е доплащано за "автоасистънс"! Може да е имало "промоция"...

Редактирано от belqta
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Асистънса на Алианц не се доплаща до осмата година, след нея е около 40 лв еднократно. На мен това ми обясниха, като подновявах застраховките миналата седмица.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕТ прават ли вече каско за лизнигови коли в други компании освен в Алианц?(преди 6-7г нямаше избор по спомен) 

Редактирано от belqta
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човека, който ми разказа случая не е регистриран във форума, дори не ме е молил, просто ми стана интересно.

Но аз така и не разбрах, автоасистанса само за ПТП ли е или покрива и подобни инциденти или това зависи от компанията.

Според мен би трябвало да покрива всякакви аварии.

Аз съм застрахован в Булстрад(платил съм допълнително автоасистанс - 25 лв.) и живеех с мисълта, че съм обезпечен отвсякъде,

но сега започвам да се замислям. В крайна сметка ако има ПТП - нали затова е каското.

И второ - на този същият мой приятел в една гумаджийница му казали, че при голфовете ставали тези блокажи на барабаните.

Това отстранимо ли е или просто трябва да се свикне:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, виж си условията записани в полицата или звънни на застрахователя ти и ще разбереш какво ти покрива каското.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.