Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

контакт на хората за ремонт на хидравлична помпа в София?


pafka

Recommended Posts

Здравейте, търсих по темите и видях, че се споделя за хора от ТУ -София, които ремонтират хидравлични помпи! При мен мигат фаровете и ми казах помпа. човека от който купих колата каза е правена помпата в Италия и от тогава  мигат фаровете и таблото! Лягах под колата и предполагам че моята е TRW  по формата на датчика ( правоъгълен е), Сменили са и цялата рейка, Поне така казва ! Та моля за някакви координати  за ремонт в София :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли някакви други симптоми освен , че мигат фаровете , щот и на моита мигат вечер като въртя на място , но волана си е лек и няма грижи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами светва ми периодично воланчето с удивителния на таблото, но няма разлика във волана- винаги е твърд и си карам без хидравлика- в движение не се усеща толкова, но при маневри е неприятно. На диагностика ми каза човека- не мога да вляза в контролера за хидравликата за да прочете!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оптима Хидравлик. Това е името на сервиза. Намира се в Люлин на кръстовището на Орион,зад Мак Донълд.

Редактирано от marinms
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ХАхахахха, няма ядове колеги, честито... Карате с рециклирани рейки... Не помпи... помпите не се рециклират, за сметка на рейките... Относно въпросните от ТУ до закрития басейн... Не знам колко са и т.н. но най-вероятно става въпрос за същия сервиз, лично пред мен надуха хидравлично налягане на оригиналната рейка 20 атмосфери при работен режим на натоварване 10... А рейката беше буквално починала, разбирайте го както щете... Най-евтиното беше 300лв. втора ръка и не се знае и тя до кога ще изкара... Тогава минах с нещо от порядъка на 150- лв. Тая гад откак я източихме при сваляне и лично я напълних с фабрична течност до ден днешен не е мръднала, вече 5 година кара... А атносно фаровете при навиване на волана... Спокооо... Проблема е в напреженията и загубата на волтаж... Същото би трябвало да се случва при включване на климатик ако има такъв, пускане на допълнителни консуматори като заден нагревател на  стъкло, фарове за мъглааа... Сешшш се... Ако си познаваш колата, в момента в който е в студен работен режим и пуснеш допълнителни консуматори... И наблюдаваш оборотомера, веднагически ще спадне с поне 50 RPM макар и за секунда, бе ще замени обороти... После си възстановява/наваксва, чрез пасивния дросел де... Ааа ще се сетиш к'во ти пее радиото... Такааа, до тук добре... Проблема реших с много Чисто нов Акумулатор :P ... Който, вери нетипично и антибългарско, на определен период си свалям да зареждам с Bosch зарядно не си правя експерименти със Well being-а на апаратурата и проблема беше минимизиран до минимум, особено с подмяната на ниско енерго-консумиращи крушки... На места ако има възможност даже препоръчвам диоди... И всичко това идва от ебалниците майстореее майстоореее... Некъде където е правена преправка на ел. жмел са си оставили... Замасява някъде я от лоша изолация, я от гадно окабеляване извън фабричното... От сега ми намирисва, че допълнително е слагано ел. оборудване... А именно Аларма, извънфабрично озвучение, и т.н. Не знам колега ти ще кажеш дали съм прав... Ма фмомента съм доста легнал... Успех... Дано да си изградил правилна идея и перспектива... Колко повече, си прават кво си искат, толко повече ние патим от небрежноста им... Та даже им плащаме...Тази събота, ми предстой, да скълцач све що са връзвали, и да си я ввръщам във Фабричен режим... Смешното е, че всички връзваници са тип: Бай Ганьо и са на мързеливи места и са направо смешно аматьорски навързани, та даже аз дето нищо не знам го виждам и различавам, че не е фабрично...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.