Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Мнения за марка ролки, ремък и водна помпа октавия 1


Recommended Posts

Здравейте искам да попитам наближава ми смяна на ремъци и ролки и имам добра оферта за марката INA какви са ви мненията за нея.Също да попитам като си купих колата смених ремък ролки и водна помпа пистовия не съм го сменял и сега мисля да го сменям заедно с 2 те ролки само се чудя оптегача дали да го сменям защото ми казаха ако е здрав да не го барам и същото така чух че водната помпа се сменя през смяна има ли нещо вярно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ролки ina ремъци gates ако си сложил качествена водна помпа може да през смяна на ремъци

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен за ангренажен ремък твърдо ми препоръчаха Continental. За ролки и водна помпа нямах препоръка, но ми връчиха Ruville и се доверявам на този избор. Просто продавачът и майсторът са ми много добри приятели и мнението им съвпадна, аз не съм задавал излишни въпроси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не са менте. Същото или от ЕТ.

наистина в еура тек имат добри предложения комплекти 4+ се водят

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баща ми два пъти вече слага комплект на Дайко, ремъка е подсилен с тефлон. Първия път го смени на 90к. и ремъка беше в доста добро състояние.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Аз сложих Ина с ремък Континентал. моята е с 4 ролки. Предложи ми ги приятел на който имам 200% доверие. А и не съм му първата октавия на главата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми препоръчаха ремъци Gates, ролки INA и водна помпа HEPU, когато обслужвах моята кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми препоръчаха ремъци Gates, ролки INA и водна помпа HEPU, когато обслужвах моята кола.

 

Да така е, но има едни страхотни ремъци Оптибелт. За съжаление не са широко познати и заради вноса на фалшификати преди повече от 15 години се ползват с лоша слава.

Относно ролките - ИНА и Рувил са с един собственик и ролките са винаги еднакви и качествени. SKF също.

Преди няколко дни взех за приятел ролка INA, а всъщност вътре беше  GMВ - страхотна японска фирма, но се произвеждат в няколко държави.

Относно водните помпи - само HEPU и GK са т.нар. "първокласни".

До момента GK се внася от Манимпекс, но могат да се поръчат от Ауто+.

HEPU се внася от Ауто+, ВДауто, Аутодинамик и още поне 2-3 фирми. Руди96 са направили пробен внос.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.