Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Green Pearl Fabia


Recommended Posts

Жесток цвят! Но я снимай на контрастиращ фон, за да изпъкне още повече ;)

А само цветът ли е? Нещо интериорно? Ала-бала ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна е! Кефи ме цвета!!! Браво!

 

Една забележка - джантата не стои добре в момента... Измисли й цвят, липсва й нещо там, но не знам какво е... Всичко ти е относително тъмно, наситено и изведнъж джантата бяла и ти казва ”хаааа, да извадим тез' очички”.

 

Супер яка боя! ”Флюбих са!”

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен "джантите" ми приличат на тасове! Иначе колата е добра! 

 

Поздрави! :)  :plate_rulez:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен "джантите" ми приличат на тасове! Иначе колата е добра!

 

Поздрави! :) :plate_rulez:

Мммм... Точно това е усещането... благодаря, че ми го изясни ;)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ау цвета е мега як! Джантите като модел са много яки , винаги много съм ги харесвал , но колегите са прави , че малко като тасове изглежда. Според мен потъмняването на предни задни и халогенни фарове не ок! Аз лично бих ги вурнал в оригинален варянт , а и така и джантите ще се слеят с тях. Освен това може да я смъкнеш малко! Но иначе браво !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това са си тасове от където и да ги погледнеш! 

 

 

Поздравления за колата колега. Уникален цвят!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това са си тасове от където и да ги погледнеш!

 

 

Поздравления за колата колега. Уникален цвят!

То вярно са тасове, но трябва доста да се вгледаш иначе така на пръв поглед приличат на о.з.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления.Мнооооооого ми хареса цвета.Отваря колата.Затъмнените стопове стоят перфектно.За фаровете не мога да преценя,но мисля че са добре така.Джантата трябва да е Антрацит.Ще се върже отлично със зелената перла.В никакъв случай черна :eusa_naughty:   Бяло и сребристо също не е решение за мен.  Още веднъж-браво за смелостта и подбрания цвят. :eusa_clap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен лично, защото много прилича на този цввят (верно, по-светъл нюанс е, но все пак):

Skoda-Octavia-RS-Europe-November-2013.jp

 

Това е най-красивият цвят за RS 3 (ако трябва да купя "утре" RS3 - 100% това е цвета, без да се колебая нито минута /никой няма такъв, затова го искам/, също така, ако ми кажат, че не става - вземам отровно жълтото с черни елементи задължително). Не ме кефи "сватбарско бялото" /нито съм арабин, руснак, или откъдето тръгна тая мода, не се и женя всеки ден и ми бледнее на мене, не ми харесва/, сивото - без това живота е сив /за чий ми е/, черното е твърде посредствено, не ме кефи - то другите цветове изобщо не ми харесват, остава този :)

 

Както каза Данчо - "въпрос на вкус" /и довършвам с/ "казало кучето и се облизало под опашката".

 

Поздрави

 

ПП: По-скоро с хром пакет, защото черното не ми харесва много-много как стои (тук може да се поколебая, докато не видя двете на живо - бързо ще реша тогава):

dda0c0fd19a7.jpg

 

Даже тази на картинка повече ми харесва, както е конфигурирана - точно тези джанти, точно този салон, точно този цвят и пакет хром /поне задължително за решетката, че ме дразни черна/ :) Ммммм... sweeeeeeet!!!

 

Както и да е, отклонихме се от темата доста, да ме прощава, Колегата :)

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....Нещо интериорно? Ала-бала ;)

 

Забелязах, че е с десен волан

 

Цвета и на мен не ми харесва. Отровно зелено. Също ауспуха, че е забит в бронята. Това като мнение само.

Без да подценявам усилията на колегата, грижите и любовта, към автомобила. Лъскава и изпъната Шкодичка. Дори за грижите само заслужава поздравления.

Венци, това зелено на РС-а е друго ми се струва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Венци, това зелено на РС-а е друго ми се струва.

 

Да Жорка, по-тъмен нюанс е... сега като го загледам хубаво :) Просто човекът, явно не е гонил точно този тъмния нюанс на RS-ката, но пък е станало хубаво, като гледам. На мен лично никога не ми е харесвало да правя тъмни фаровете, стоповете - прилича ми на "селски БМВ тунинг-мунинг гъзареене" на някой келеш с някое мой набор автомобилче... така към 25-27 годишно BMW-нце със затъмнени стопове, защото вече се разпадат на прах от слънцето и ги е прикрепил с фолио, иначе казано добавя 5-6 коня към мотора с тоя си "тунинг-мунинг" - не го виждаш, че натиска спирачката, защото е станало толкова тъмно и непрогледно, че 15 годишната крушка вече не свети, а излъчва светлина колкото от кандило вътре в "кутията"... нощес не знам карат ли, ама при фолио по фаровете нямам идея как се вижда /вижда ли се хубаво изобщо?/ :)

 

Абеее... все тая... на едни едно им се харесва, на други - друго - щеше да е много скучно, ако сме еднакви :)

 

Спирам да спамя по темата аз, казах каквото имах. Да се кефи човека там, да му харесва най-вече на него каквото си е направил за кеф и това е :)

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...............Абеее... все тая... на едни едно им се харесва, на други - друго - щеше да е много скучно, ако сме еднакви :)

 

Абсолютно сме на едно мнение, но реших да се огранича само в две неща.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно сме на едно мнение, но реших да се огранича само в две неща.

 

Поздрави

 

Знаеш всяка такава: :flag_skoda:  и такава: :cheers: грешка нямат.

 

Поздрави :P

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен потъмняването на предни задни и халогенни фарове не ок! Аз лично бих ги вурнал в оригинален варянт , а и така и джантите ще се слеят с тях. Освен това може да я смъкнеш малко! Но иначе браво !

Същото си помислих и аз. 

.......... или по-голяма джанта, за да напълни калника.

:tell_me:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво колега  :banger_2:

 

Само така с ентусиазма,бавно и славно всичко ще си дойде на мястото.Добро начало :plate_rulez:

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се че има хора на които да им хареса  малко по странен цвят е и не може да се изкара цвета много хубаво с фотоапарата незнам как да я снимам за да излезе  но на живо си е по различна особенно на слъннце :sunny:  .... Това наистна са си тасове но не ми се занимава да слагам джанти и спортни окачвания и ниски гуми защото мисля да си ходя до англия с нея и обратно постоянно и  пътуванията са ми свързани със гадни пътища със претоварена кола и няма смисъл .... иначе за тасовете съм замислил цвят сив графит но не ми остана време да ги пръсна и тях :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, цветът е много свеж, отива и на Фабията.

Ако смениш цвета на тасовете с този който си намислил, съвсем ще заприличат на "китайчета"...

Колкото до джантите - съвременните алуминиеви /и многокомпонентни/ джанти и гуми, са доста "идиото-устойчиви", и не виждам, какъв проблем би имал с тях.

Но, да инвестираш време, средства и труд, за сегашния и вид, а да я оставиш с обикновени джанти и с тасове, е чиста загуба...

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според скромното ми мнение, лайстните на броните е трябвало да бъдат боядисани черен лак, но важното е на стопанина да му харесва. Все пак е положил доста усилия, вложил е и пари. Пък и наистина щеше да е скучно, ако всички мислехме еднакво и харесвахме един цвят.

Колега, за следващ етап на проекта може да помислиш за двуцветна схема, например със сегашния цвят и тъмно зелен. Като за начало може да пробваш да боядисаш така тасовете, че сега наистина малко объркват цветната ти идея. Поздравления за смелостта!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.