Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

НИМ 31.05.2015 - Малко , но от сърце


The Best Forman

Recommended Posts

В камерен състав , без щатния фотограф пак се получи хубава среща , а и времето беше с нас (нямаше го Борето да доведе дъжда с двуколесното).

 

035476108.jpg?r=0

 

Малко нечестен драг ... не знам само кой е правил чипа на колелото

 

035476075.jpg?r=0

 

Ицето си показа новостите под капака

 

035476086.jpg?r=0

 

и не само той

 

035476148.jpg?r=0

 

я да видим дават ли грешка диодните лампи ... дават явно

 

035476147.jpg?r=0

 

Явката и той търси място за амотисьор , ама явно няма толкова дупки под капака на Фабията

 

035476100.jpg?r=0

 

 

С тъмни очила и леко набола брада пак не му дават нормална бира

 

035476117.jpg?r=0

 

и хубавата страна на Супърба на Коста (не ми дава да го снимам от дясно ... правата за десния профил били много скъпи)

 

035476128.jpg?r=0

 

и малко манекени от брачедите

 

035476146.jpg?r=0

 

Не можах да хвана пристигането на Сашето както обикновено придружено с пушек и мириз на изгоряла гума ... бавен съм :sorry:

Като за първи опити с новата ми играчка толкоз ... ако има бъгове апарата не е виновен :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Епа то и аз не знаех че така ще пристигна, ама в последния момент си викам толкова пари даде за спирачки и кво ли не, чакай да ги помириша ;)

 

Moля те, прати ми линк от предпоследната снимка , да си сложа фелата на wallpaper.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, Гена! Чудесно си се справил! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...................

 

Гена като гледам , отсъствието ми не се е усетило :) 

Супер е  :doubleup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гената даде всичко от себе си, но днес като цяло беше доста камерна среща - 8 коли е много слабо представяне. То и затова раничко разтурихме седянката, та Иво ни е изпуснал. Само дето Гената е пропуснал да снима атракцията на днешната среща, която пак е свързана със Сашето ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като за извънредна среща си беше добре , а и забравяш Пепи демек 8 коли и едно колело ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Само дето Гената е пропуснал да снима атракцията на днешната среща, която пак е свързана със Сашето ;)

Ти пък . Освен дето се появих с пушеци и ви предложих да си тръгнем, Шкода клуба, с оная русата със сивото пежо от перник , други прегрешения нямам. Признавам си че ако мацката беше дошла с Шкода 120, щях да я заговоря и да и взема телефона ,ама то 120ки не останаха... :)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой не говори за прегрешения, Саше, говоря за прабългарския род Вокил ;) А пернишката кака хващаше око, няма спор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гена, новата придобивка /Олимпуса/ да ти е честита!

Винаги да е до теб в хубавите моменти от живота!

:doubleup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да беше казал, че искаш апарат. Имам един, дето така седи в шкафа. Пък и под вода снима, ако решиш да удавиш колата някой ден :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе виждал съм, ама няма, но съм виждал. Иначе няма много 120-ки, те всичките стана с други сърца... Може тая седмица да се засечем Сашо ;) Ти сега ако пробваш с новата настройка на газтааа, фелата направо на вторични ще отиде...

Редактирано от ustavri
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти нищо не знаеш. Нощеска спираха тока и ми спря компа , съответно няма будилник , по навик се събуждам за работа , ама докато се облякох и времето утесня, ако ме видиш как карах натам ... Като ракета :D После си викам - как да не ми посинеят дисковете , то ... :) Тръгваме с кола от светофара, тоя докато отлепи , аз вече съм минал кръстовището.. :P

 

p.s. Влади, aз по план мисля да мина и тая неделя, ама ако не вали. Ако си свободен и има бензин , заповядай.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Газ бол, остава само да свърша навреме, па нали и тилифони имаме, ще се засечем ;) Иначе повярвай ми сноще на дъжда не мога да я удържа до 3-та ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че беше "E-5" или нещо такова.

ЕС бре , не Е :D

SZ-17 е модела на машинка (обикновенна сапунерка) , колкото до впечатления не мога да дам , защото още се уча да правя нещата правилно ... все пак когато за последно пипах апарат най-модерните бяха Зенит , а филмите черно-бели :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.