Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Модул за врата от Golf 4 на Octavia 1, може ли?


skod2010

Recommended Posts

Здравейте, 

 

Повреди ми се електронния модул за управление на задната лява врата (Octavia 1, 99 г.), другите чарколяци си работят. Новият е твърде скъп, а опитите ми да намеря употребяван пак от Octavia за сега са неуспешни. Ето защо търся алтернатива и доста хора ми казаха да търся от Golf 4.

 

Намират се, но не пасват 1:1.

 

Най-доброто ми постижение е, че намирам модул от Golf 4 за задна лява врата, но като го сложа на Шкодата, отваря прозореца заедно с дясната, т.е. работи като десен. За мен това не е проблем, но има мнения, че при по-продължиелна употреба това може да предизвика други повреди. 

 

Един човек ми каза, че ако номерът от стикера на новия (упоребяван) модул се впише в комфот-модула на мястото на повредения, не би трябвало да има проблеми в работата на всички врати в колата. Човечецът обаче не можа да ми препоръча специалист.

 

Някой може ли да помогне или да посочи майстор?

 

Ще се радвам и, ако някой предложи оригинален употребяван модул.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.