Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Национален Шкода Събор 2015 - Резервации и настаняване


Recommended Posts

Уважаеми колеги,

С наближаването на "Национален Шкода Събор 2015", дойде и времето за резервации за нощувките по време на събитието. Както знаете, тази година съборът ще се проведе на 3 и 4 юли на писта "Дракон" в село Калояново. Всички запланувани състезания на пистата ще се проведат през целия ден на 04.07.2015г. (събота) като началният час ще бъде обявен допълнително заедно с подробна програма на събитието.

Набелязали сме няколко хотела в намиращия се наблизо град Хисаря, където, при желание от Ваша страна, бихте могли да отседнете.
Поради разнообразната леглова база тази година гостите на събора сами ще правят резервациите си. Отсядането Ви в изброените от нас хотели не е задължително! В края на темата ще бъдат публикувани линкове към booking.com и bghotelite.com с всички изброени в сайтовете хотели в Хисаря, между които може да избирате. В град Хисаря, също така има много стаи под наем. В непосредствена близост до пистата се намира и хотел "Сарай", където също има възможност за настаняване. Така че, оставяме на Вас да прецените къде ще ви е най-изгодно/удобно да се настаните по време на "Национален Шкода Събор 2015".

И така, набелязаните от нас хотели са:

1. SPA Хотел "Чинар" - гр. Хисаря, ул. Васил Петрович 5
Телефони: 0899 970397; 033762288; 62299
Сайт: www.hotelchinar.bg Email: info@hotelchinar.bg

Снимки от хотел "Чинар" - http://hotelchinar.bg/galleries/

ХОТЕЛ ЧИНАР разполага с 14 просторни стаи с две отделни легла или голямо общо легло; 4 апартамента лукс и 3 ВИП апартамента, 1 студио. Всички са луксозно и стилно обзаведени, оборудвани са с климатици, кабелна TV, безжичен интернет, директен телефон, мини бар, сешоар, вана в баните, халати. Лукс апартаментите са с хол, спалня и баня с вана. ВИП апартаментите са оборудвани с 2 бани, едната – с джакузи. Може да бъде предоставено бебешко креватче или разтегателно легло при предварителна заявка. Някои от стаите и всички апартаменти са обзаведени с дивани, които при нужда се разтягат и се предлагат като допълнителни легла. Рум сървис в рамките на работното време на ресторанта.

Цени на стаи, на вечер, с включена закуска, в лева (цените са със специална отстъпка за гостите на "Национален Шкода Събор 2015"):

- единична стая (1бр) - цена с отстъпка 10%, за двама гости - 81лв.
- двойна стая (12 бр) - цена с отстъпка 10%, за двама гости - 108лв.
- апартамент "Лукс" (3 бр) - цена с отстъпка 15%, за двама гости - 165лв.
- апартамент "ВИП" (3бр) - цена с отстъпка 20%, за двама гости - 240лв.
- доплащане за 3-ти и 4-ти гост в стая или апартамент - 20лв.
- безплатно - деца до 12 навършени години.
- безплатно - бебешка кошарка

Предложените цени включват: нощувка, закуска, ползване на СПА център - джакузи с минерална вода, ароматна парна баня, сауна, релакс кът, фитнес, безжичен интернет, компютърна зала, паркинг, курортна такса, туристическа застраховка и ДДС.

Хранене: закуска – блок маса от 08.00 до 10.00 ч. Ресторант 60 места, климатик, ресторант градина, кафе на открито.

Условия:
За целта на мероприятието е направена предварителна резервация: 1 единична и 12 двойни стаи на 03 и 04.07.2015г.
Към настоящия момент хотелът разполага с пълния си капацитет /включително и апартаментите/ за датите на събитието.

ВАЖНО - Срок за приемане и потвърждаване на резервации – 19.06.2015 г. След фиксираната дата за потвърждение и анулации на резервации, незаетият контингент от стаи се освобождава и при следващи запитвания се предлага настаняване при същите условия в наличните към момента свободни помещения.

Резервации се приемат по телефонa на Моб: 0899970397 и на e-mail: hotelchinar@gmail.com

Приетите резервации се потвърждават писмено от хотела на предоставен от клиента e-mail. Необходима информация: 2 имена на клиента и телефонен номер, брой нощувки и дати на престоя , брой гости – възрастни и деца.


Само предплатените резервации се считат за действителни. Срок за предплащане – до 2 работни дни след датата на потвърждение.

Разплащане: - авансов превод,100% от стойността на нощувките, по банков път срещу изпратено по e-mail от хотела потвърждение с цени.

Банкови реквизити:
"СИ 2003” ООД
Обединена Българска Банка
BIC UBBSBGSS
IBAN BG59UBBS80021059025020
Основание за разплащане: Резервация N.......

При правене на резервация, задължително кажете, че сте от Шкода Клуб България!

============================================

2. Хотел "Феникс", гр. Хисаря, ул. Стряма" 1

Телефони: 0895 601 507, 0337 92925, 0876 689018
Сайт - http://www.hotelfenixbg.com/
E- mail - phoenix_hotel@abv.bg

Хотелът разполага с 18 двойни стаи и 4 студия (за 2/ 3/ 4 човека). Помещенията са комфортно обзаведени, с баня, телевизор с кабелна телевизия, климатик, безжичен интернет и възможност за добавяне на допълнителни легла.

Снимки от хотел "Феникс" - http://www.hotelfenixbg.com/gallery.html

Цените в хотел "Феникс" са както следва: 

Двойна стая - 46.00 лева
Двойна стая Лукс - 60.00 лева
Двойна стая за единична - 40.00 лева
Студио за 2-ма - 60.00 лева
Студио за 3-ма - 70.00 лева
Студио за 4-ма - 80.00 лева

В цените е включена закуска. Допълнително легло в стаята е 10лв. В цените НЕ е включено използването на СПА Центъра на хотела.

Резервации в хотел "Феникс" може да направите на следните телефони - 0895 601 507, 0337 92925, 0876 689018, лице за контакт: Божидара Грозева. На същите телефони ще получите информация относно начина на заплащане на вашата резервация.

ВАЖНО - Имайте предвид, че стаите са блокирани за резервации в рамките на 10(десет) дни считано от днес - 26.05.2015г. След изтичането на този срок не можем да гарантираме, че в хотела ще има свободни стаи за датите на събора. 

При правене на резервация, задължително кажете, че сте от Шкода Клуб България!

=======================================================

3. Хотел "Гайтани" - гр. Хисар, ул. "Розова долина" 2
Телефони : 0337 6 57 75: 0878 52 17 52: 0887 78 54 90
Лице за контакт - Роза Гайтанска
Сайт - http://www.hotelgaitani.com/
E-mail - hotelgaitani@gmail.com
Skype - (hotel_gaitani)

Снимки от хотел "Гайтани" - http://hotelgaitani.com/gallery.html

Към момента хотелът разполага само с 2 свободни двойни стаи и 3 свободни студиа. Ако това е вашият избор за хотел, Ви препоръчваме да побързате да направите своята резервация, докато все още има свободни места.

Цените в хотел "Гайтани" може да видите тук - http://hotelgaitani.com/restaurant.html

При правене на резервация, задължително кажете, че сте от Шкода Клуб България!

==========================================================

Ако никой от изброените от нас хотели не удовлетворява нуждите Ви, публикуваме списъка с хотели в гр. Хисаря от сайтовете booking.com и bghotelite.com.

http://www.booking.com/searchresults.bg.html?city=-835045

 

http://bghotelite.com/hisarya/?page=0

==========================================================

Друга възможност за настаняване в района на събора е хотел "Сарай", намиращ се в непосредствена близост до пистата. С цените и условията може да се запознаете в сайта на хотела.

http://www.hotelsaray.bg/%D0%B7%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D1%81/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека всеки направил резервация да напише тук къде ще е.
Да се знае,да се посъберем на едни места.
Някой знае ли,кой хотел има най хубав,по възможност подземен паркинг с отделни клетки-между колони да са паркоместата примерно.
Или поне голям външен паркинг да не се бутат отгоре ми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Някой знае ли,кой хотел има най хубав,по възможност подземен паркинг с отделни клетки-между колони да са паркоместата примерно.

Или поне голям външен паркинг да не се бутат отгоре ми.

:tongue_1:  Трудна задача ще да е ...Може пък да има хотел с външни индивидуални монолитни гаражи. :fiu:

Редактирано от димон
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще разгледам подробно и други.Ще пиша.

Димо,ще те помоля,за по сериозно отношение към тази тема.

За мен наистина е важно да има паркинг за колата ми,на който няма да ми я очукат по бордовете,като си отварят вратите другите гости на хотела.Те не го правят нарочно,а по невнимание,има стари хора,трудно излизат от колите,деца и т.н.

В крайна сметка ще дойда с другата бяла "бегачка".Тъкмо по-ефтино ще ми излезе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гената ми предложи да ми е личен шофер,така,че ще оставя колата при палаткаджиите на отговорно пазене.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

СПА Хотел Хисар има голям външен паркинг www.hotelhissar.com

Редактирано от johnnie213
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Здравейте,

 

Тъй като съм нова в клуба и за първи път ще посещавам събора, моля да ми кажете как се случват нещата. Освен за нощувка, за какво друго трябва да се помисли предварително?

 

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Тъй като съм нова в клуба и за първи път ще посещавам събора, моля да ми кажете как се случват нещата. Освен за нощувка, за какво друго трябва да се помисли предварително?

 

Благодаря предварително!

 

Здравей и Добре дошла :) Като цяло основното е желанието и настроението :)

На пистата има заведение с храна и напитки , а относно програмата за събитията , скоро ще бъде публикувана в другата тема .

Ако те интересува нещо по-конкретно , пиши :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.