Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Една сбъдната мечта и нова Октавия за форума


Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

най-накрая се сдобих с колата, която исках да купя дълго време, а именно Октвия 2 2.0 ТДИ. Колата е купена от София, както си личи и от снимките, сега вече е с друг номер не е този. Мотора е 140 конски сили БКД. Колата е купувана от Еуратек и е подържана там, за съжаление открих доста проблеми по нея, но се надявам да ги разреша бързо. Ето и малко снимки, които са направени при покупката февруари месец. Тъй като не си бях вкъщи дълго време, колата седя в гараж три месеца докато се прибера и едвам днес е видях за първи път.

035445200.jpg?r=0035445203.jpg?r=0035445201.jpg?r=0

Редактирано от mi6oka
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега! С кеф и безаварийно да си я караш! Избрал си правилния мотор!!! Кога и е първоначалната регистрация? Сподели за проблемите - може да помогнем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и добре дошъл! Дано проблемите са дребни. Иначе, Окито е "слънце" - много добре изглежда, дано само да те радва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Регистрацията е 01.2008, иначе мисля че е 2007ма произведена, защото на много детайли по нея открих печати с 2007ма година

Основния проблем е че май колата пренадува здраво, пуснал съм тема в правилния раздел. Иначе днес поръчах дискове и накладки за отпред и отзад, ама това не е толкова болка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

   Честито за колицата, екстра е! Да я караш със здраве! :plate_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито!!

 

Много километри да те вози безаварийно дизелчето, ниски разходи и безаварийна да бъде!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
Публикувано (Редактирано)

035610966.jpg?r=0

 

035610976.jpg?r=0

 

Днес имах време и направих малко нови снимки. Сори за качеството, направени са с телефон.

Редактирано от mi6oka
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеално, много свежа. Дизайнът си е непреходен мамка му :) !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

036049450.jpg?r=0 036049459.jpg?r=0

 

 

Малко нова визия, след месец, два пак ще е с 15ките с зимните гуми. Може ли някой да ми каже какво се гледа дали гумите са регенерат? Като цяло са доста добре, на грапав асфалт са доста шумни но на гладък направо заспиват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, много и безпроблемни километри!

Ако гумата е "истински" регенерат - т.е. с ясен проиэход, респективно - гаранция за пробег и прочие, на гумата пише "retread".

Не мисля, че ако е регенерат на сериозна фирма, е "за изхвърляне" - мой близък приятел, кара три зимни сезона, с качествен "регенерат" - гумите се държаха перфектно, доста по-добре, от "средно бюджетна" гума!

Но, все пак - всеки решава, кое е удачно за него.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления за автомобила, със здраве да се кара!

 

 

 Може ли някой да ми каже какво се гледа дали гумите са регенерат? Като цяло са доста добре, на грапав асфалт са доста шумни но на гладък направо заспиват.

 

Няма как Vredestein да е регенерат! Реганерат се прави предимно на товарните гуми в транспорта. Не е рентабилно а също и опасно да се прави регенерат на леки гуми.

Иначе на грапав асфалт, не знам коя гума не е шумна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.