Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Смяна на съединител на О2 1.9 ТДИ BXE с такъв за чип тунинг


spectrum

Recommended Posts

Здравейте,

 

питането ми е следното, така и така ми се налага за втори път / кола на 60 хил. О2 1.9 ТДИ-ПД BXE 2007г. / да сменям съединител и маховик имали възможност да сложа някакъв по усилен, а не оригиналният с оглед на това, че в главата ми се върти идея да слагам в бъдеще чип и да дигна умерено конете. Смисъл какъв съединител да сложа сега, че да не се наложи да го сменям пак следващите 100 000 км. и същевременно да е устойчив на чипосване ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз им слагам оригинален лук с усилени нютон метри. От Букурещ си ги поръчвам.Не са по скъпи от 1100лв последно,но няма как да ти кажа от къде да си го поръчаш сам.

За това си поръчай оригинален от ЕТ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2007 на 60000 и 2 пъти съединител???

 

да първата смяна беше зареди бутално запалване на съединителя и след още няколко хиляди се наложи пълната му смяна тогава смених и маховика с комплект на LUK, но подозирам, че или в сервиза не са ми сменили маховика или са ми сложили някакво пълно менте и след 30 хиляди въпросният маховик се е разтропал яко и затова пак ще сменям целият комплект... грозна гледка с две думи... :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.