Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda Octavia 1.9 TDI от Еуратек


avm

Recommended Posts

Здравейте,

 

Отскоро обмислям смяна на семейния автомобил (семейство с едно дете) и попаднах на тези две обяви от Еуратек. Знам, че е относително трудно да се изкаже мнение по няколко снимки и кратко описание, но ще съм ви много благодарен ако можете да споделите мнения и съвети за тези предложения.

 

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11431513540290514&f1=details

 

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11431348355330262&f1=details

 

Предварително ви благодаря и весела вечер,

avm

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Държиш ли да е дизел?

 

http://euratek.mobile.bg/

 

Тази е много хубава. Беше на колега от форума, с много допълнителни екстри

 

Едно е кола на 80 хил, друго е на 160 или 200

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Отскоро обмислям смяна на семейния автомобил (семейство с едно дете) и попаднах на тези две обяви от Еуратек. Знам, че е относително трудно да се изкаже мнение по няколко снимки и кратко описание, но ще съм ви много благодарен ако можете да споделите мнения и съвети за тези предложения.

 

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11431513540290514&f1=details

 

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11431348355330262&f1=details

 

Предварително ви благодаря и весела вечер,

avm

 

Страшно много пъти е коментирано във форума за Еуратек и какви са някои от колите там и т.н. Само едно ще повторя - цените са много завишени, нещо от сорта на 3-4 хиляди отгоре (други с повече), а получаваш същото или почти същото, като от всяка друга автокъща. Наското един от колегите си взе кола, която уж била прегледана, пък смени няколко възлови неща по нея :) Има още редица такива примери за забиващи муцуните коли, които са прегледани, ама след 100км правят мизерии.

 

Като двигател и изпълнение - колите са бетон - стига да са гледани относително внимателно. Навсякъде може да уцелиш камък, но пък гледайте внимателно и това е.

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с червената на тази цена внимавай при регистрацията в КАТ, сигурно има няколко кила "бяло" в корите на вратите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с червената на тази цена внимавай при регистрацията в КАТ, сигурно има няколко кила "бяло" в корите на вратите

Може и леко жълто... За да си заслужава парите тоя класик/амбиенте... Трябва да има скрити бонуси.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и благодаря за споделените мнения,

 

@shaft - предварително бях прегледал и обяви от автокъщи в София в два от популярните сайтове и там положението е доста идентично - автомобили около тази година (дори и малко по-стари), всички с пробег около 120к км.,някои дори и на по-висока цена (зависи от нивото на оборудване, предполагам). Това ме накара да проверя за оферти при официален вносител на марката, но определено ще взема предвид съвета ти ако стигнем до преговори с тях.

 

@superba - не разбирам казаното,моля те поясни.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и благодаря за споделените мнения,

 

@shaft - предварително бях прегледал и обяви от автокъщи в София в два от популярните сайтове и там положението е доста идентично - автомобили около тази година (дори и малко по-стари), всички с пробег около 120к км.,някои дори и на по-висока цена (зависи от нивото на оборудване, предполагам). Това ме накара да проверя за оферти при официален вносител на марката, но определено ще взема предвид съвета ти ако стигнем до преговори с тях.

 

@superba - не разбирам казаното,моля те поясни.

 

Поздрави.

Да, гледай внимателно. Изглеждаш ми разумен и интелигентен човек - с горното мое мнение искам да ти кажа, да не се доверяваш сляпо на това, че колата е при вносителя и това значи, че ще е супер и т.н., на базата на тези цени. Някои цени просто са надути много, без да има защо. Иначе, колегата ти казва, че трябва дрога (аз казвам или злато) да има имплантирана в кухините, за да си заслужава тази цена - няма никакви екстри, а цената е като за кола с доста екстри. Прегледай ги наживо, ходи и гледай няколко пъти преди да я спазариш, те са там за това.

 

Поздрави и успех!

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Крайната цена в ЕТ, която виждаш е за лизингова схема... При плащане КЕШ би трябвало да стигнеш до една отстъпка в рамките на 10-15 процента. Отделно се запознай с техническото обслужване и цялостното състояние на колата. Поискай тест драйв и някаква гаранция - 1000км примерно оттях нали те са сигурни, че автомобила им е перфектен. Ако му предстой обслужване поискай отстъпка за него оттях! Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.