Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Navitex мултимедия за О2


svenn1

Recommended Posts

  • Отговори 126
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • stefan l

    22

  • svenn1

    18

  • shmik

    14

  • joropet

    9

Най-много писали в темата

А и като гледам на увеличена снимка има поне един бутон за ресет

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си поръчах ето тази и вече 10 дена я чакам http://exclusivecarauto.com/android-radio-quadcore-carpad-wifi-skoda-newsm-p-1019.html,а и само да спомена,че в Еуратек лайсната за радиото вече струва 35лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакам да споделите какви са ви впечатленията от тези машинки, от доста време се точа на нещо подобно и все не съм намерил правилната за мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес се обадих да питам кога ще я доставят и ми казаха, че до 5 работни дни ще я имам. И сега си чакам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си купих ето тази през лятото:

 

http://www.aliexpress.com/item/Two-Din-7-Inch-Car-DVD-Player-For-VW-Volkswagen-POLO-PASSAT-Golf-Skoda-Octavia-With/32305176480.html

 

WIN 6.0 CE e, не е андроид. Плъг енд плей монтаж. Камера за задно виждане, блутут, divx/avi съпорт , навигация и куп други благинки. Работи изключително стабилно, няма лаг, комуникира през канбус, има визуализация на парктроник, врати, както и жива информация (разход, ток, вода в казанчето, ръчна, колан и т.н.). За парите, за които я взех е относитлно ок, защото си има и кусури. Например не може да "въртиш" функционалностите през лоста за чистачките. Когато превключиш на аудио, т.е. към нея, после няма връщане. Явно не е мапнато нещо както трябва и мултимедията е глуха за тази команда. Друго нещо, което дразни е, че бутоните с радиостанциите са с честоти, вместо с името им. Подсветката на бутоните е гадна. Зеленото не е това, което трябва да е.

 

Въпреки всичко, като теглиш чертата, медията си заслужава. Ако трябва да получиш всичко това с колумбус, освен покупката му, ще трябва да вземеш един куп допълнителни модули. Да, качеството най вероятно ще е различно, но аз лично не мога да си позволя, да набия едни 2 к.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече пристигна и я монтирах,всичко е супер,монтажа отне половин час т.к. махах жабката(сега трябва да ходя да ми изтрият грешката за еърбега),на пръв поглед засега минусите са следните:няма рдс за тунера,но пък можеш сам да си сложеш име на станцията,друго когато включа на задна скорост ми става черен екрана т.к. нямам камера,но това е защото недогледах кабелите.Засега е това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече пристигна и я монтирах,всичко е супер,монтажа отне половин час т.к. махах жабката(сега трябва да ходя да ми изтрият грешката за еърбега),на пръв поглед засега минусите са следните:няма рдс за тунера,но пък можеш сам да си сложеш име на станцията,друго когато включа на задна скорост ми става черен екрана т.к. нямам камера,но това е защото недогледах кабелите.Засега е това.

Колега, това се оправя от настройките...има някъде чафка да деактивираш камерата..

Мойта е същата, но аз си взех и една камера от ebay за 25 долара и сега си щракам с пръсти като карам назад :)

Редактирано от svenn1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе от

 

Колега, това се оправя от настройките...има някъде чафка да деактивираш камерата..
Мойта е същата, но аз си взех и една камера от ebay за 25 долара и сега си щракам с пръсти като карам назад :)

Абе мисля,че е от кабелите то беше обяснено,но нямах търпение и ги сложих направо.Бял кахър ще го оправям след празниците

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Вече е при мен. Голяма работа, голямо нещо. Само да попитам как прави връзка с колата. Има една голяма джаджа на която пише can bus decoder, ама ми се струва, че това е само приемник

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веме е монтирана и всичко работи. Остава само да сменя лайстната.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко пасна идеално без да се налагат някакви подобрения или промени

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При стартиране ми показва логото на сеат. Някой знае ли как да го сменя с това на шкода

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това няма да е много лесно...в началото на темата е цитирана тема от xda-developers форума,за тази мултимедия. От там можеш да поровиш(около 800 страници) и да видиш как се сменя. Трябва ди един тул за да импортнеш логото в друг фърмуер и после да ъпдейтнеш сегашният ти фърмуер. Аз лично ти препоръчвам xdauto 1.1.6d.

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Не е точно по темата, но някой пробвал ли е такова нещо: https://exploride.com

Изглежда ми много шукаритетно. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.