Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Луфт във волана?


chiquita

Recommended Posts

Здравейте колеги. Преди около месец забелязах, че като минавам през малко неравности имам една хлабина във волана, все едно кормилния прът не е стегнат към рейката и аз незнам как д го опиша точно но луфта не е като за заминала рейка като въртя ляво дясно там нещата са супер, а е по- скореоро нагоре надоло самият кормилен прът.. Цялото окачване ми е сменено отпред и този проблем си остана. Някой имал ли е подобен проблем и от какво може да бъде? Интересното е примерно, че през дупки като минавам го няма, само през неравности които са все едно рязан асфалт. Това нещо ме побърква и нямам никакво обяснение за проблема. Много майстори гледаха отдоло напъваха с щанги и уж всичко е ОК, да ама не! Благодаря Ви предварително за отговорите и мненията. 

П.П. Колата е Шкода Октавия 97г. 1,9тди 90к.с.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мене има нещо подобно усеща се само на малки неравности. Всичко по окачването е добре. До момента не съм намерил решение. Дразни ме и даже си мислех да подменя всичко по окачването въпреки че му няма нищо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега изчетох тази тема от VW форума и ако е едно и също мисля да ходя да залягам да видя дали ще установя нещо, ето я и нея изчети я и ти: http://new.vwclub.bg/forum/viewtopic.php?f=6&t=96019

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.