Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Комарник


Recommended Posts

Здравейте,

 

Идва лято и летящи гадинки вече пълзят, летят и искат да се настанят и в къщи. Мисля да сложа комарници и се чудя коя да е фирмата от която да ги поръчам, с монтаж и взимане на мерки ли да е или сам да се правя на майстор. Мисля да е само на 2 прозореца имам, 1 тераса, но там врата ми се струва, че е доста неподходяща за комарник освен ако не е ролетен. Всякакви съвети ще са ми от полза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали да си ги правиш сам зависи от крайния резултат, който искаш да постигнеш. Статичен комарник можеш да си направиш и сам, но ако прозореца го позволява и разполагаш с нужния бюджет, аз бих заложил на ролетния. Всъщност, ако тепърва ще обикаляш за профили и мрежа, може и да не ти излезе чак толкова по-евтино за статичен. А за балконската врата можеш да си поръчаш врата с мрежа (комарник). Имам такава и е супер удобно когато решиш да проветряш не само през прозореца.

 

Фирми на пазара има много. Моя опит с някои от тях е малко по-различен, та затова нека друг колега да ти препоръча.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За балконска врата най-удобен е комарник плисе,не заема никакво място и не трябва да се съобразявате с отваряемост,заемане на място и т.н. Може да бъде хоризонтален и вертикален но във всички случаи по удобен е хоризонталния,придвижва се отляво надясно или обратно.Пиши от кой град си за да ти отговоря как и къде да поръчаш.Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, Колега!

Виж тук: http://www.kamax.bg/p/Mrezhi-protiv-nasekomi

Има разнообразие и представители в почти всеки по-голям град! Посещението за размери е 2,50 лв.

Мрежа с панти е оптималната за цена/качество.

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За София става въпрос, благодаря за информацията на всички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия Ролпласт ги намразих заради Коприщица... Развалиха фона на снимките! И на мен ми трябва един комарник, ако има колега от форума, който се занимава нека да каже!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако притежаваш малко сръчност, може да си вземеш сам размера, да си го поръчаш онлайн и после да си го монтираш - няма нищо сложно. Понеже съм на тема слънцезащита попаднах на този сайт - http://shtora.bg/komarnici/mrejiRazmeri.php

Аз си поръчах от една фирма комарник за балконската врата, идваха вземаха размери, и накрая ми донесоха успоредник вместо правоъгълник - наложи се сам да си го оправям след тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.