Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Сенници - щори за задните врати


yanko78

Recommended Posts

Опаковката е за комби защото бяха 2 по 2 и като съм ви ги пращал някой са в друга опаковка, както е станало при теб Димон. Гледай инстукцията вътре, там пише за кой модел са. Дано не съм разменил на някой от вас :blush: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • Отговори 139
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • elmo

    31

  • superba

    14

  • димон

    11

  • yanko78

    10

Най-много писали в темата

Здравейте колеги,

 

Малко късно видях тази тема в форума, ама и аз да кажа какво открих.

Намерих доставчик на щори x-shades в България и май е на по-добра цена.

Поръчах ги в този сайт http://technology-bg.com/index.php/2015-05-24-12-07-32/2015-05-26-07-49-01/category-test-listing.

За две седмици дойдоха и ги платих при доставката което лично за мен беше важно защото нямам вяра да платя нещо преди да съм го видял на живо. 

Аз съм с Октавия 3 седан. Щорите вършат перфектна работа и пасват идеално. Малко по-късно ще кача и снимки. 

Дано съм бил полезен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената няма как да е по-добра, ако е тази обявената на сайта - 99 лв. Все пак 78 < 99 , ако трябва да сме точни.   :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казвам само, че като погледнах на сайта на x-shades цената беше към 130 лв. с доставката, ама може като сте се събрали повече да има отстъпка за количество.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Естествено, че цената ни беше такава заради количеството - 12 броя, 78 лв на парче и доставка за тяхна сметка. Като гледам цената в този сайт доста сме на далавера - 20 лв *12 броя - спестили сме си едни 240 лв :beach_2: . Но ясно ако е само 1 брой цената щеше да е друга...

 

Само за инфо като взимаш стока през интернет винаги можеш да я върнеш обратно в определен срок, за това и платих през pay pal там също има подобни привилегии, не трябва да се притесняваме от е търговията, не че не стават грешки, но са поправими :)

Редактирано от elmo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сенниците са страхотни. Пасват перфектно на Октавията и на Пасата. Пробвах ги вече и на дълъг път. Малката и майка й се чувстват супер, даже започнах да им завиждам :) Комбимацията от затъмнени прозорци + сенници е перфектна. Видимостта от шофьорското място не се нарушава и е много по-добра отколкото с малките детски сенници ( досега ползвахме на Chicco), от които на моменти нищо не виждах. Ако някой се чуди между сенници и затъмнени стъкла, препоръчвам и двете за оптимален ефект.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега остана и да избера къде да ги затъмня. Моята като се напече просто е ужасно вътре и с този тъмен салон и цвят на колата, кофти комбинация за остване на слънце лятото и докато се наеме климатика и ставам вир вода :BangHead:.

 

Ако оставите всички прозорци отворени откачат ли се при вас сенниците от течението?

Редактирано от elmo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се откачат, само се чува малко по-силен шум. То даже и в упътването пише, че държат до 100 км/ч само с 4 магнита, пък ние нали имаме по 10 парчета неодим...Аз ги нахаках всичките .

При теб може да се откачат понеже си комби и да става кофти завихряне от правоълностЪт на коНбито . :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен в комбито с по шест магнита на сенник, при свалени на половина само задни стъкла сенниците се откачиха и двата при скорост около седемдесет км.ч. и се озоваха на задната седалка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен само левият се откачи два пъти при напълно отворени задни прозорци при скорост около 70км/ч. След това понаместих магнитите, но повече не съм пробвал. Аз ги сложих по схема и ми останаха 4. Мисля и тях да ги сложа и да пробвам, но дори и да се откачат не ме бърка особено. Много рядко отварям задните прозорци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еххх, колеги !!! Слагайте всички магнити и няма да има проблеми! Колкото повече - толкова по- добре .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям Димон :). Но при мен дори с всичките, на левия сложих 2 повечко, че там седи малката и почва да човърка навсякъде и скоро ще ги стига. Може и да е от това, че съм с комби, на отворени всички прозорци и някъде 50-60 км в час първо едната - дясната се откача, а веднъж и двете, не паднаха на седалката само се отвориха от едната страна. Но това наистина рядко се случва да караш с всичките прозорци отворени, завихрянето е доста голямо трябва да са заварени за да не мръднат. Пак казвам аз съм доста доволен. От вчера всичките вече са раздадени на собствениците им. Беше ми приятно да се видя с колегите, съжелявам, че не можех да отделя повечко време за приказки, но все се падаше такъв момента.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз също нахаках всички магнити и до сега сенниците не са падали.

Карах малко време на 4 отворени до долу стъкла с около 120 и нямаше проблем.

Наполовина свалени стъкла и скорост 80-90 съм карал няколко пъти.

С комби съм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако на някой му трябват още магнити, за да може да кара с 200 км/ч на отворени прозорци пускам  линк на продавач на неодимови магнити в София :

подходящи са : _кат.№ 06.059 . ....20 ст/бр.

линкЪт : 

http://www.pramiz.com/framPlistbg.html

 

...с любезното съдействие на shaft  - магнитотърсачът 

Редактирано от димон
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако на някой му трябват още магнити, за да може да кара с 200 км/ч на отворени прозорци пускам  линк на продавач на неодимови магнити в София :

подходящи са : _кат.№ 06.059 . ....20 ст/бр.

линкЪт : 

http://www.pramiz.com/framPlistbg.html

 

...с любезното съдействие на shaft  - магнитотърсачът 

 

Аве, алоу! Шпионин "такъви"! :D Виж как за "без пари" са, ама и без ДДС и доставка и т.н. и се намират в другия край на София-та - ама пак са "без пари", де... :D Аз се отказах от идеята ми... мрежата се оказа умряла работа... и не става. Затова ще мина на вариант Б, който ти ми каза ;) Поне до Събота-Неделя ще съм на такъв акъл :D Пък после ще видим ;)

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какъв е вариант Б? Ако е затъмнение, сподели, за аз съм решил да ударя дабъл откъм детето. Само щората пак не стига.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм с фабрично затъмнени стъкла (не знам колко % е това) и мога да споделя, че на 90+% вече е добре. Досега сме опъвали гастарбайтерско перденце веднъж, ама тогава си беше 40 градуса от вън, а слънцето пряко там бие и нищо друго не може да те спаси.

така че, план Б ви е едно хубаво фолио на 70%, примерно ЛЛумар и това е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с фолио 80% на Suntek + въпросните щори. Децата се родиха, дори и при 40 градуса навън до тях не стига никаква топлина. А си имат видимост през прозореца.

 

Та фолио + щори според мен е най-добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги.Искам да ви питам понеже изтървах общата поръчка и сега издирвам щори от тук,дали задните прозорци на ОК2 преди фейса са еднакви с тези на ОК2 след фейса,защото намирам тези щори,а на снимките има и двата варианта кола?

http://technology-bg.com/index.php?option=com_hikashop&ctrl=product&task=show&cid=249&name=x-shade-skoda-octavia-2-5-2005-2013&Itemid=287

Редактирано от stennnly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

stennnly,

 

Тъй като и аз съжалявам, че изпуснах голямата поръчка, ако все още не си поръчал и се намерят още желаещи може да направим втора обща поръчка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.