Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Сенници - щори за задните врати


yanko78

Recommended Posts

  • Отговори 139
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • elmo

    31

  • superba

    14

  • димон

    11

  • yanko78

    10

Най-много писали в темата

Пропуснах те защото беше писал в темата, а аз отговорих на всички ЛС който имах, поне се разбрахме :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз ги пуснах, при мен става с 2 имена :)

пишете си в основанието ник-а от форума, за да му е по-лесно (освен ако не ви знае по имена де :) )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готови сме, пуснах поръчката както е последната таблица. Виждам, че са пристигнали парите от няколко човека, но онлайн нямам информация от кого са точно.

Като имам някаква информация за доставката ще пиша веднага.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето отговора от xshades:

The goods will be sent to you on Monday or Tuesday. After sending I will
send you a message incl. tracking number.

 

Изпратил съм им 450 Евро на Пай Пал, надявам се да няма никакви дръги такси от тях. Като имам тракинг номер ще ви пиша да си ги следим :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно получих майл с тракинг номера:

 

http://tandt.posta.sk/en/items/CT000456824SK

 

Ето я и фактурата:
 

http://dox.abv.bg/files/listtree

 

Сега видях, че горе съм писал 450, а не 480 Е, тия от пай пал са големи гадове, предлагат дефолт опцията за превалутиране курс 2.05 лв/евро, но добре че видях, че има и друга опция да е в евро тансакцията и банката да превалутира. Не съм получил още извлечение от банката, но предполагам няма да е такъв курса  :banana_gun: 

Редактирано от elmo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе като ти дойде накрая сметката в левове, делиш на бройката и колкото трябва доплащаме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе като ти дойде накрая сметката в левове, делиш на бройката и колкото трябва доплащаме.

Това е ясно. Дано допътуват до България по-скоро.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано не минават през нашите пощи, че като ги знам колко са бързи ще мине седмицата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може да са шитните (номерата) на български пощи. Каквито и партньорски отношения да имат със словенските пощи, съм сигурен че има упоменато някакво SLA, които наще хора може би заобикалят, де да ги знам :) сега трябва да ти напишат на ръка бележка, която да ти донесат на крака, за да ходиш да си ги вземеш от пощата :) Което можеш да си спестиш, като отидеш и си я вземеш направо. Аз така веднъж ги "изненадах" и те чак очудено ме питат ама как така знам като тя едва вчера е пристигнала, и аз викам Китаеца ми прати СМС с адреса на офиса от където да си я взема ... последва неловко мълчание :)

 

update:

покрай циганските номера на нашите пощи съм си намерил един линк, където има малко повече инфо :) Както виждаш в момента, в който са приели пратката, са цъкнали невъзможна доставка (търсили са те точно 1 минута)

 
Редактирано от superba
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехеее, в петък ми звънна един скрит номер. Звънна е силно казано зашото телефона ми светента пред очите и още преди да реагирам вече имах пропуснато обаждане на което няма как да върна обаждането.  Някаква идея как да разбера за коя пощенска станция ставав въпрос?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

едва ли са били те, действието се случва днес м/у 9:20 и 9:21.

 

относно КЪДЕ има три начина, като номера на пратката ще ти е необходим за диктуване или показване :)

1. по всяко време в следващите 1-2 седмици може да пристигне листче, което да ти каже къде е това място за получаване (ама може и да не пристигне, хвърчащо е).

1. търсиш "пощата" на адреса, който си заявил пратката. Това е сграда в квартала, която всички я знаят като "пощата" :)

2. звъниш на някой телефон от сайта на български пощи и от там вече с питане по телефона и няколко препратки може да разбереш точно за къде става дума. Примерно може да почнеш с тези номера: Телефони за справки:

  • за София - 02/987 82 81
  • за страната - 0700 19 666 (на цената на градски разговор)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готово, пристигна всичко, който е от София може да се свърже с мен на ЛС и да се уговорим за получаване. За другите пак да пишат ЛС с адресите, ако още не са и ги пускам по Еконт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе ... не са РешениеТО, но пък е най-доброто от възможните сенници, които съм тествал.

Ако не друго поне ще пазят от комари, а и можеш да си отваряш спокойно прозореца (аз вече имам една вендуза в кората).

 

Упътването може да си го спестите, оценявам факта, че хората са се опитали, ама ако беше останало на словенски имаше по-големи шансове да го разберем :)

С две думи сенниците са два, ляв и десен, като са огънати по профила и леко изпъкнали към стъклото на вратата и няма как да ги объркате, просто ако не пасва добре, пробвайте другия (етикета xshades трябва да е от към предната врата). Лепите магнитите и това е. Аз сложих повече от към малкия, за да не може да го сваля, щото веднага започна да чопли с пръстче :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм доволен, преди малко ги монтирах. Ще направя снимки по-късно. Паснаха идеално и доста прилично затъмняват. Асно ми е, че с едно фолио на задните стъкла ще е още по-добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

035625308.jpg?r=0035625309.jpg?r=0035625310.jpg?r=0035625311.jpg?r=0035625312.jpg?r=0

 

Ей така изглеждат. Лесно се закрепват, поне при мен така се получи. Интересно, че на опаковката пише COMBI (или поне така дешифрирах), но размерът според мен е за лифтбек. Ако са за комби и с някой сме резменени да пише...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма как да се разменят. Много са разлипни вратите и на двамата няма да паснат. За теб са си.

Редактирано от ivanstoyanovvvv
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.