Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Сенници - щори за задните врати


yanko78

Recommended Posts

Не, не си закъснял, ще ги поръчваме тая седмица. Колегата Елмо се изгуби и не пише нищо - да не се е отказал от многото желаещи? Ще почакаме още малко и ако се е отказал ще ги поръчам аз.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 139
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • elmo

    31

  • superba

    14

  • димон

    11

  • yanko78

    10

Най-много писали в темата

Привет. Да не ме забравите и мен. О2 фл. Комби.

Редактирано от ivanstoyanovvvv
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравйте, семейните задължения надделяха тези дни над форумните. Като гледам списъка е следния за сега:

Elmo О2 комби – 1 бр ivanstoyanovvvv О2 комби - 1бр miro_gsx О3 комби - 1бр. Драгомир O3 седан – 1бр. yanko78 - да уточни модел и брой t5onko О2 комби – 1бр.   Цецо75 О2 комби – 2бр.

Ако пропускам някой да си казва.

 

Сега им пиша майл, каква отстъпка ще предложат за подобна бройка и ви информирам веднага като има отговор.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.....малко късно виждам темата...може ли и аз да се включа с един комплект за мен ? О2 FL - седан ? 

 

Мерси предварително. 

 

Относно парите - мога да ги преведа предварително, за да не натоварвам този който ще поръчва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не сме поръчвали още, чакам отговор от тях за цена на транспорт и няква отстъпка.  С теб
simichoil ставаме 9 бр. Като имам отговор от сайта ще пиша веднага в темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждам интерес има и бройката стана 10. Ето го отговора:

 

Thanks for your interest.

Discount would 20 % per cent (price 40 €) and delivery costs 10 € together.

However Octavia 2 are now out of stock. The will be in sale in the middle of June.

Regards

Jozef Kostelansky
X-shades

 

Явно ще трябва да изчакаме малко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Писах им да ме усведомят веднага като имат налични, мисля че цената е добра, ще влезем в 80лв. с доставката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги, дайте и за мен едни ... октавия 2 комби

мога да преведа веднага парички на човека, който ще поръчва

 

/btw   на сайта пише, че ще са налични от 20.V.2015 /

Редактирано от superba
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги, дайте и за мен едни ... октавия 2 комби

мога да преведа веднага парички на човека, който ще поръчва

 

/btw   на сайта пише, че ще са налични от 20.V.2015 /

С теб сме 11, може още някой процент да свалят  :beach_2:  . И аз видях, че пише 20.05,2015, но сам виждаш какво писаха хората от сайта може да са пропуснали една чертичка за юни  :nea: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гледам, че някои са заявили 1 бр, други 2 бр. Под 1 бр нали се има предвид 1 комплект от 2 сенника за задни врати (ляв и десен) ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бройката стана голяма и ще е добре да преведем предварително парите на elmo. Че иначе ще е тежичко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее аз от един месец чакам да стане 20 май, те още нямат :( Ще чакаме, какво да правим - дано средата на юни да направят, че жегите идват. Само кажи като ги поръчаш и да плащаме, че бройката е сериозна, а до тогава може и още да набъбне :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако могат да кажат дата, когато ще имат налични за О2, за да пуснем преди това парите на elmo и да сме готови за поръчка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мдам, ако могат да се ангажират с някаква дата, ще е добре, за да се организираме и ние. Колко време горе-долу е доставката до бг, на мен реално ще са ми най-необходими за края на Юни ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще им пиша за конкретна дата сега. Като уточним всичко бройка, доставка и т.н. може парите направо по сметката на картата с която ще плащам, че наистина ще си е цифра поръчката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, какво правим с поръчката, зациклихме нещо?

Май чакаме отговор или по - точно дата..
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам потвърждение за точна дата, писах им като ги имат налични да ме уведомят веднага.

Редактирано от elmo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.