Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Педал на съединителя


dark2avenger

Recommended Posts

Здравейте,

от днес се появи следния проблем с педала на съединителя. Има място на което "засича" - остава на 2-3 см от пода, или пък се усеща едно леко закачане при натискане и пускане на педала.Не го прави винаги, но на няколко натискания го прави - когато засече го натискам повторно и преминава през точката в която спира.

Аз мисля че проблема е в някоя от помпите - долна или горна, и се надявам че не е в съединителя (поне досега не съм имал пролеми със скорости или да буксува).

ако някой има идея как да рабера къде ми е проблема да пише .

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Помпа на съединител.

За съжаление не помня горна или долна е.

Аз имах подобен проблем

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

помпата която е на педала ... незнам дали се води горна ли долна, аз си мисля че ако е от помпа е от нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

проблема се изчисти .... над педалите има пластмасова кора и над нея стериопор, той се разместил и вероятно е опирал в педала. Докато разглежах как точно е механизма на педала ... ми попречи именно този стериопор и тръгнах да го махам и видях, че всъщност се е плъзнал надолу и го върнах на мястото. Въобще не се досетих че е може той да е виновника продължих да си търся проблема - но колкото и пъти да натисках съединителя - проблема го нямаше :)

 

Все пак ще закарам колата да сменят спирачното масло да знам, че тази профилактика съм я направил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.