Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Размер джанти за Фабия sdi ??


stoian1929

Recommended Posts

Колеги , ако може да ви запитам едно въпросче  .

 

Продават ми джанти с гуми горе долу изгодно , обаче размера на гумите е 195 / 65 R15 , а гледах че ги дават 195 / 50 .

 

Вие какво бихте казали по въпроса , дали ще я тормози мн. този размер или .... не :)

 

Благодаря Ви предварително и извинявайте за глупавите въпросчета . 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Точно същия размер съм избрал и аз... Като ги сложиш кажи, как е с тях... 

Ми ако ги сложа ще кажа :) ма..... нещо много се разобеждавам на туи двигателче . 

Редактирано от stoian1929
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо няма да стане ???? Не схванах ма няма значение . 

 

 

 

Това ми напомня на една жена, която дойде с Поло със 17-ки и беше купила 4 бр. 13-ки от Метро, щото били най-евтини и искаше да и ги монтираме на джантите.

 

Та при вас ще е подобна случка  :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Размера на гумите и джантите е измислен от хората в завода.

Точно на СДИ не и трябват други

Евентуално може 15-ки защото стоят по-добре, но трябва да се запази диаметъра същия. С това /65 просто не става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-добре си стой на 14ки или там както си. За ставане , сигурно ще станат и ще влязат тия гуми с джанти. Но , ще тормози повече двигателя си мисля. Аз на 80 коня си карам с 165/70/14 както са оригиналните.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждал ли си калкулатор за размери на гуми? Въведи различните размери и си помисли как точно ще се получат нещата със 195/65/15.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.