Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Recommended Posts

Здравейте,

 

Дойте момента в който и аз да се покажа на яве - собственик на О2 FL 2.0 TDI Common Rail, края на 2010г.  :banger_1:

Ще пропусна покупко-продажбата и ще се спра на момента за самата кола :) - полу-кожен салон, мулти-фунционален волан и т.н. екстри.

Като цяло е голяма, бърза и устойчива /в сравнение с Бравото 1.6 16в '97, което замени/.

Ако трябва да сравнявам с Бравото, може би то бие О2 само по хидравликата на волана, За всичко останало Шкодата е супер.

Естествено и аз като повечето от форума търпя проблеми с климатроника, изгорял мигач на огледалото /дано друго да не дава фира/, но с времето ще им дойде времето и проблемите ще бъдат оправени.

 

Та така, надявам се да се покажа на някоя сбирка и да видя на живо някоя и друга натокана Шкода /гледам из форума има много/ и да си набавя лайсни за рег. номера.

 

Поздрави,

 

ПС: снимки не мога да кача, тъй като не виждам как и от къде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за помоща Pepino :)

 

035374824.jpg?r=0035374825.jpg?r=0035374826.jpg?r=0035374827.jpg?r=0035374828.jpg?r=0

 

 

Сега се загледах за разходката до Копривщица и ако котка не ми мине път и гаджето се навие, сигурно и ние ще дойдем, но ако това стане, ще кажа където трябва /тема/.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Много приятна за каране кола. Карах няколко пъти подобна само, че автомат DSG! Само безаварийни колометри ти пожелавам и един малък съвет - да я измиваш преди снимки.  ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега и добре дошъл при нас :) Много безаварийни километри с Шкодето .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Ако трябва да сравнявам с Бравото, може би то бие О2 само по хидравликата на волана,

Честито и с кеф да си я караш!

По "хидравликата " на О2 няма нищо хидравлично. Електромеханичният сервотроник е една от най-яките джаджи на О2 и сравнението с 19 годишен Фиат не ми се вижда удачно :eusa_think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита да ти е, колега! Пожелавам ти освен изброените кахъри да нямаш повече!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.