Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Задна чистачка на стъклото от Еуратек


Nikolais

Recommended Posts

Здравейте !

Искам да попитам дали има колеги ,който са купували чистачки от Еуратек и дали са доволни ,

защото моята е за смяна вече и доста се чудя от Еуратек ли да си взема или пък на късмет от някой магазин .

 

Благодаря !

Редактирано от pepino
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, аз си купих задна чистачка преди зимата от ЕТ и бих казал, че съм доволен, макар и не на 100%. Чисти добре и не остават непочистени участъци, но вече на няколко пъти ми се случи да я чуя да пристъргва и това е нещото, което не ми харесва. Все пак трябва да взема предвид, че е задна чистачка и стъклото не не се мокри така, както предното. Цената й беше 15лв (за комби) и като дойде момент за смяна, предполагам пак от там ще си взема ;)

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм купувал. Цената е като да си купиш 10, та дори 20 чистачки "noname". А не е като да чисти по-добре от тях. Та не повторих.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също си купих миналата година ноември. Засега съм доволен, но цената и беше 19 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хубавото е че не оставя непочистени участъци пробвах и с такива от друг магазин винаги оставяше непочистено бих си взел отново ЕТ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

   Моите си скърцат от самото начало. Явно доста е спестено в материалите. Чакам да се износят и купувам SCT. 7 лв. е бройката и смея да твърдя, че са нива над "OEM"-ските.

   Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

SCT? Дай малко повече информация, ползвал ли си ги от къде и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

   Извинявай за забавянето (то направо забравяне :blush: ). Ето връзка към сайта на производителя: http://www.sct-germany.de/en/Купувал съм за старата си кола от едно магазинче за автоаксесоари в Благоевград. 7 лв./бр. Става въпрос за тип "банани", чистят отлично и не скърцат. През годините на Нисан-а (старият ми автомобил) съм сменял всякакви марки и видове чистачки, но от тези съм най-доволен. Има и нещо друго при поддържането на перата на чистачките, което не знам дали всеки шофьор прави. Перата много често се зацапват от прах, листа, пухчета и пр. нечистотии. Не се ли почистват с мокър парцал или нещо аналогично, ако ще чистачката да е 50 лв./бр., няма да чисти добре. Дано съм бил полезен.

   Поздрави.

Редактирано от mordo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чистачки тип "банан" за по 3 лева парчето с неизвестната марка Mitutoyo. Отпред и отзад съм с такива. Перфектни за цената си!

Редактирано от jorojoro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чистачки тип "банан" за по 3 лева парчето с неизвестната марка Mitutoyo. Отпред и отзад съм с такива. Перфектни за цената си!

В ОКС Видин има едно магазинче за автоаксесоари,та там въпросните чистачки струват 2.5 лв парчето.

Иначе в Баумакс бяха "Само за 3.99/бр",на прИмоция....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.