Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Автопилот и ASR


vilio69

Recommended Posts

Добре, това с безплатната активация ще го полеем с бира примерно. Това което аз знам е, че трябва да се свали волана, да се смени лоста, да се закачи един кабел на стоп машинката и още един на някакъв пин някъде, не се сещам точно къде. И до там. Свалянето на волана не ми е проблем , кабела да го закача на стоп машинката също. Другия не ми е ачясно точно къде да го свържа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поносима цена е. Аз очаквах повече от тях. Не е нищо страшно свалянето на волана и корите на таблото за да стигнеш до стоп машинката. Имаше една тема с добро описание за монтажа. Трябва да я изнамеря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е това, има една тема с подробно описание и много снимки. Ще я потърся.

Редактирано от felicialx
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки може сам. Стига да иска и да има сръчност, колкото да смени крушка. ;)

Да смени крушка ли? Та това си е висш пилотаж. Аз не бих се и захванал да го правя, след като прочетох няколко пъти темата за монтажа.

Редактирано от marinms
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, знаете ли от къде мога да намеря буксата от кабела за управление на темпомата? Бях останал с впечатление, че я има в колата, но ми казаха че трябва да си я намеря преди да престъпим към монтаж.

Обиколих няколко морги и няма резултат. Както и в ЕТ нищо не откриха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам спомен къде съм го гледал , но ми се струва , че към модула на централната електроника (ако не бъркам) се включва само един пин (кабелче) към съществуваща букса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Да ви се похваля и аз.Вече съм с активен темпомат.Купих си лостче за мигачите с управление на темпомат за 40лв от една автоморга,купих си и инсталацията за него от магазин Шкода за 60лв, свързаха ми го за 50лв и така за 150лв се наслаждавам по родните пътища с Шкодичката. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Така. Най - накрая и аз имам темпомат. С любезното съдействие на фирма ПроАРМ, които доста търпеливо и услужливо свършиха цялата работа по монтажа и активирането.

Изтърпяха досадните ми въпроси и дори превързаха модула за дневните светлини, с който купих колата, но не беше вързан както трябва.

Редактирано от marinms
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко излезе темпомата и монтажа колега?

Така. Най - накрая и аз имам темпомат. С любезното съдействие на фирма ПроАРМ, които доста търпеливо и услужливо свършиха цялата работа по монтажа и активирането.

Изтърпяха досадните ми въпроси и дори превързаха модула за дневните светлини, с който купих колата, но не беше вързан както трябва.

Редактирано от felicialx
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лостчето на мигачите си го купих от Евро 07. Понеже нямаше кабел с букса,него го взех от алиекспрес. Цената за монтажа не мога да споделя, за това съм дал линк към сайта им. Всеки, който се интересува може да провери.

Не искам да правя реклама. Споделих го тук, защото видях, че има много заинтересовани и реших, че може да е от полза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеци по-късно...

Колеги някаква схема за свързване може ли някой да даде за фабия 1.9 сди преди си вързах на аудито ръчката снопа с кабали на буксата пред компютъра но тук при фабията е доста различно а и има по малко кабели от аудито

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Може ли някой да ми даде схема на адаптера за темпомат, кой пин на женската букса с какъв цвят излиза посока ECU ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.