Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Копривщица 15-16.05.2015 - Тръгване от София ?


Izolini

Recommended Posts

И аз много искам да тръгна с вас в събота. За 8:30 едва ли ще успея, може би 9. Марто, ще ти звънна сутринта може би да ти кажа до къде съм :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 54
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Izolini

    8

  • mRt

    8

  • maisuda

    6

  • Lachezar

    6

Най-много писали в темата

За 9 и аз съм на линия, но в крайна сметка колектива решава и нека намерим общ час, ако трябва и 8и30 да е...! Ще е приятно да пътуваме доста Шкоди в една посока :)

Редактирано от belqta
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За сега в събота (16.05) в 8:30 на Шела на "Дъмбото" ще сме SKODA 105 RSpepino , Izolini и mRt

Може ли линк на мапс, че не се сещам къде е това?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбрах го :) Поздрави и до събота 8и30ч 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз да взема да тръгна час преди вас, че като гледам конете на всички, дето се наредихте за 8:30 и на Вишната и се  :cray:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам за пътуващите в петък 18:00 на шела на джъмбо :)

За мен е ок - дали може някой модератор да обедини и тръгващите в петък, за да се преброим, че вече става малко трудно за проследяване?

 

Мерси предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз да взема да тръгна час преди вас, че като гледам конете на всички, дето се наредихте за 8:30 и на Вишната и се  :cray:

Ице, няма да шпорим колите. Ще се радваме на пейзажа от Подбалканския път ;) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тръгващите от София - ПЕТЪК (15.05.2015) :

 

За който може ... Бензиностанция ШЕЛ (до "Диана" или "Джъмбо") - GoogleMaps  18:00ч

 

  • Lachezar
  • roodnb
  • chavdarlk
  • coverdale
  • lubomirov1985
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тръгващите от София - СЪБОТА (16.05.2015) :

 

За който може .... Бензоностанция ШЕЛ (до "Диана" или "Джъмбо") - GoogleMaps  08:30ч

 

 

  • Izolini
  • SKODA 105 RS
  • maisuda
  • mRt
  • pepino
  • belqta
  • PUF-PAF
  • Grand0man
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не ме забравите и мене, събота съм на шела 8:30 с жената и кучето. пишете ме в списъка. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

<p>За тръгващите от София - ПЕТЪК (15.05.2015) : За който може ... Бензиностанция ШЕЛ (до "Диана" или "Джъмбо") - GoogleMaps 18:00ч

  • Lachezar
  • roodnb
  • chavdarlk
  • coverdale
  • lubomirov1985

Колеги, остава ли тази уговорка?

Редактирано от Lachezar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пътя е много добър. Карайте внимателно! Насладете се на пътуването! До утре!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря :)

 

Моля утре сутринта да ми дадете аванс +- 10 минути. Ако тръгнете без мен обещавам да ви намеря, хвана и да ви се лепя по броните!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Писах и в другата тема, ще попитам за последно и тук - има ли място в някоя от колите тръгващи в събота за 1 пасажер ? /се моа :)/ Ще решавам късно днес според последната прогноза дали ще тръгна с моята баба Шкода, ако вали твърдо няма да я вадя... ама все пак съм се настроил за среща :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре и в неделя ще вали, измени се пустата прогноза. Няма смисъл да вадиш колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Писах и в другата тема, ще попитам за последно и тук - има ли място в някоя от колите тръгващи в събота за 1 пасажер ? /се моа :)/ Ще решавам късно днес според последната прогноза дали ще тръгна с моята баба Шкода, ако вали твърдо няма да я вадя... ама все пак съм се настроил за среща :)

И при мен има място. Аз пътувам сам, но ще си тръгна още в събота.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма грижи, ще ви изчакаме в Копривщица :P

И аз закъснявам, че моите хора още не са слезли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес 16-05-2015

12.00 часа

Копривщица

Събирателен пункт ще бъде площада на центъра на града. Там ще пием по кафе, ще разясня къде какво ще правим на място. Набелязал съм много и готини места за снимки, но много зависи от броя на участващите автомобили. Да не стане задръстване в града. Общата снимка ще се реализира на паркинга на входа на гарада.

Ще ви чакам на площада.

 

 

Времето е облачно, топло, с поддаващо се слънце от време на време. Никакви изгледи за дъжд поне за сега. Както и вчера не валя, въпреки че имаше дъжд в прогнозата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, малко преди излизане от Копривщица (в посока Стрелча) от дясната страна има една поляна и сграда с надпис "Автоцентър"-там можете да си измиете колите.

Редактирано от Lachezar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.