Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Копривщица 15-16.05.2015 - Тръгване от София ?


Izolini

Recommended Posts

Колеги , кой ще пътува за Копривщица в Събота сутрин ?

 Да си направим някаква организация за път, ако искате.

 

Може ли някой да каже дали в Копривщица има къде да изпръскаме колите преди снимките? Защото няма начин да не се замърсят по пътя.
 

Редактирано от mRt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 54
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Izolini

    8

  • mRt

    8

  • maisuda

    6

  • Lachezar

    6

Най-много писали в темата

Колеги , кой ще пътува за Копривщица в Събота сутрин ?

 Да си направим някаква организация за път, ако искате.

 

Може ли някой да каже дали в Копривщица има къде да изпръскаме колите преди снимките? Защото няма начин да не се замърсят по пътя.

+1 Аз между другото вероятно ще съм там ранния следобед в петък, така че ще проверя на място и ще пиша. Може и да се видим с някои колеги още в петък, ако и те пристигнат по-рано

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тръгващите от София в събота сутрин:

 

С Патрик-SKODA 105 RS се разбрахме да се срещнем в 07:30 на ОMV на Автокам. В събота си говорихме принципно и с Иво-belqta за подобен час.

Ако има и други желаещи, които могат да преглътнат ранния час на тръгване, ние ще сме там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли някой да каже дали в Копривщица има къде да изпръскаме колите преди снимките? Защото няма начин да не се замърсят по пътя.

 

И втори въпрос - кой ще пътува в събота сутрин? Да си направим някаква организация за път, ако искате.

Ице, аз мисля да пътувам събота сутрин. Незнам в колко часа трябва да сме в Копривщица за да знам кога да тръгна.

Иначе групово тръгващите в събота сутринта може да се чакаме на Шел-а на излизане от София.

Времето за 16-ти го дават леко облачно със слаб дъжд.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В същност май, както предлага Жоро, Шел-а е по-добрият вариант, ако някой идва по околом'ръс'ното, иначе трябва да връща към центъра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мали, това 7.30 си е живо изнасилване. Ще говоря с жената и ще пиша. Имате ли представа в колко трябва да сме там и къде точно? Което ми напомня да видя къде бях запазил за отсядане.

Те колегите от петък няма да са станали толкова рано  :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тръгващите от София в събота сутрин:

 

С Патрик-SKODA 105 RS се разбрахме да се срещнем в 07:30 на ОMV на Автокам

 

хахахах...... вие сте луди бре! И като стигнете в 9ч там, какво ще правите?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой ще пътува в петък? Трябва ми превоз. За мен е. В моята кола ставаме 6 пътника, та да не се разкарвам отново до София, някой да ме метне пътьом.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой ще пътува в петък? Трябва ми превоз. За мен е. В моята кола ставаме 6 пътника, та да не се разкарвам отново до София, някой да ме метне пътьом.

Аз ще те взема,колега-пиши на л.с. телефон за връзка, за да се разберем.

Редактирано от Lachezar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз и Ники(coverdale) ще пътуваме петък вечерта, ние по-вероятно тръгваме около 18:00 от Окръжна Болница, те около 17:00, но не знам откъде точно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз и Ники(coverdale) ще пътуваме петък вечерта, ние по-вероятно тръгваме около 18:00 от Окръжна Болница, те около 17:00, но не знам откъде точно.

Ние тръгваме от Панчарево,по околовръстното и се чудя,дали по подбалканската или през Панагюрище?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз също ще тръгвам в петък, но не знам към колко часа все още.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тръгващите от София в събота сутрин:

 

С Патрик-SKODA 105 RS се разбрахме да се срещнем в 07:30 на ОMV на Автокам. В събота си говорихме принципно и с Иво-belqta за подобен час.

Ако има и други желаещи, които могат да преглътнат ранния час на тръгване, ние ще сме там.

 

Аз също ще тръгвам Събота сутринта по подбалканския . Разбира се ,ще е готино да се съберем заедно , ама това 07:30ч е твърде рано :wacko_2:

Дайте някой по-нормален час и да уточним на кой Шел да се чакаме . Този на Дъмбото или друг ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много рано е 7:30... Аз съм за 9и30. пътя е час и малко. Колегите които ще карат по подбалканския, да имат предвид велосипедистите. Там им е трасе и трябва да ги пазим.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

За сега в събота (16.05) в 8:30 на Шела на "Дъмбото" ще сме SKODA 105 RSpepino , Izolini и mRt

Редактирано от mRt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера имах "удоволствието" да мина през подбалканския. На доста места имаше наноси от пясък от проливните дъждове, а на едно място пътя е стеснен поради свлачище. Като сложите и това, че е събота се очаква не малко трафик. Т.е. плановете за час и малко път да не се окажат два часа и малко път. А, отделно на Ботевградско има стеснения поради строителни дейности.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За сега в събота (16.05) в 8:30 на Шела на "Дъмбото" ще сме SKODA 105 RSpepino и Izolini

 

И аз съм ОК за 08:30 ... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като сложите и това, че е събота се очаква не малко трафик. Т.е. плановете за час и малко път да не се окажат два часа и малко път. А, отделно на Ботевградско има стеснения поради строителни дейности.

Това са част от причините за предложения по-ранен час. Да се избегнат предпоставките за напрежение и нерви по пътя до Копривщица.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм в петък, около 17:30-18:00, по последни данни. И ще взема с нас и е един VW (Tiguan) за цвят;-)

Редактирано от Lachezar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.