Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Махане на огледало за обратно виждане от стъклото?


Recommended Posts

Здравейте, 

някой знае ли как се маха напълно огледалото от предното стъкло? По-точно въпроса ми е за премахване на самато кръгче което остава. Преполагам е някакво лепило, но ми се струва че под лепилото има и тънък слой боя..... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Залепено  е  с лепило и не си прави опит,защото може да спукаш стъклото ,тогава ще ти  се види солено ,защо си измислил това !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото искам да сменя огледалото с друго, което има различно закрепване за стъклото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно за такова става въпрос. По принцип знам че стъклата са два вида според огледалото което ще се ползва в колата защото се произвеждат със съответната стойка. Самото огледало и датчика за светлина и дъжд са две съвсем отделни части и могат да се ползват и заедни и пооделно. Първоначално мислех да ползвам само датчика но това означаваше да го залепя до настоящето огледало което не мисля че щеше да стои добре, затова реших да сменя и огледалото. Намерил съм тема затова как се маха огледалото и смятам да се пробвам да го махна пък каквото стане  :sorry:  . 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.