Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

120 за ценители


Recommended Posts

120 1984 г., 4 скорости, доматено червен цвят, големите фарове, 240-250 х. км

четири джанти Метеор в добро състояние с четири еднакви летни гуми Клебер 165/80/13

Четири еднакви зимни гуми, две от които са на джанти Аполо с оригинална боя. Всички джанти са здрави и прави

Двигател 136(50 kW) моноинжекция със сменени лагери и сегменти Колбеншмит, нормален размер преди 40-тина х. км.

Тогава е сменена и веригата. Препаснати са клапаните. Нови маслообирачи. Моторът не гори масло.  Карам го с масло Кастрол 10W40. Работи добре на бензин и газ. Касетофон и чейнджър с 10 диска Кенууд. четири тонколони Кенууд. Задна кора от шперплат, тапицирана с черна телешка естествена кожа. Табло с предпазителите от Голф ІІ. Релета за къси и дълги. Фаровете изгасват по време на стартер, както и при изключване на двигателя. Аларма Enforcer 716, централно заключване. Шофьорско огледало от Голф ІІ с реглаж от вътре. Ел. стъкло на шофьорската врата. Газова уредба с 40 Л. бутилка отпред и перфектен изпарител БРЦ от магазина. Километражи и волан от 130. Оригинален багажник за покрива.

Ръжда има на много места вече, но имам врати, предни калници и престилка в същия цвят с оригинална боя в много добро състояние. Към колата имам общо взето всякакви части...

Базова цена 1000 лв. Като ми остане време ще направя снимки

0885451212 гр. Русе

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Izolini locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.