Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Бизнес Парк София - обедни срещи :) (в синьо)


PUF-PAF

Recommended Posts

  • Отговори 87
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • PUF-PAF

    29

  • winrg

    9

  • Be6i4

    6

  • coverdale

    5

Най-много писали в темата

И аз ще тръгвам след малко. Адашът ppavlov май също ще дойде, най-вероятно без Шкод

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре се получи, много сладко обядче си направихме. 4 човека открихме сезона, но от сърце :)

 

Приветстваме новото попълнение blazarov и неговата свежа О3 1.4 TSI 150! ПО случайност или не в синьо.

 

Насладихме се и на някои от екстричките - canton, триспицов волан, цветен maxi-dot и т.н. - но снимки на интериора няма да пускам без негово съгласие. Направихме и бърза субективна преценка на шума от моторите 1.4 140, 1.4 150 и 1.8 180 кончета тримата собственика :)

 

Иначе колите бяха 3 с тази на Ники + един пешеходец ppavlov, който чакаме да си обуе летните обуща !

 

ByN4K1g.jpg

 

IyEVOcY.jpg

 

И на тръгване се изредихме да си плащаме...

 

QINreC9.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми беше приятно да се запознаем :) За снимките на интериора - няма проблем, нищо "уличаващо" не се вижда :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре се е получила срещата. Аз само щях да разваля пейзажа с О2, при това дизел. Ама пък щях да спечеля наградата за най-шумен двигател ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре се е получила срещата. Аз само щях да разваля пейзажа с О2, при това дизел. Ама пък щях да спечеля наградата за най-шумен двигател ;)

Ти беше КР май, аз ако дойда ще те бия по шум :)

 

Добре сте се събрали, аз пак изпуснах, точно днес се паднах почивка. Другият път се надявам да се класирам и аз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе ей, ще ви пляскам ! И трактори приемаме по срещите, спокойно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

и аз мога да се включа ако се падна на смяна

драскайте като решите пак, да се знае кой ден ще е

ще започне лека по лека да ви загрознява сбирката :), не всички караме такива красавици като сините :nea:

Редактирано от danny
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се заема с организацията.

 

Не следващата, а по-следващата седмица имайте готовност :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гответе се за следващия петък в 12:30 на паркинга на Кино Арена към Холидей Инн - по снимките на предната страница ще се ориентират новите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, имах предвид днес :)

 

За жалост съм се заринал пак и децата са болни, така че няма да мога...а и времето не е подходящо сега!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Ами дано е хубаво времето следващата седмица :)

 

Радвам се, че има толкова много желаещи! Ще пиша, време е да се съберем

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От няколко дни и аз имам шкода. Работя в Бизнес парка. Върнах си картата за паркинга преди 3 месеца, като продадох старата си кола, но за една снимка ще вляза на паркинга на Арената и ще се запознаем. Абонирам се и ще следя темата. Познавам още двама човека с Octavia 2 от Бизнес Парка. Може да се съберем наистина сериозна група :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Така като гледам никой не е потвърдил, ще изчакам и по мейла още половин час :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Юнаци, да се пробваме за тая седмица - петъка ?

 

Казвам от рано, за да няма неразбрали :) Последна работна седмица ми е тук, искам да изпратя бизнес парка подобаващо !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.